رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون The Twisted Timeline of Sammy & Raj

دانلود کارتون The Twisted Timeline of Sammy & Raj ، که کوچولوها اونو با اسم انیمیشن خط زمانی در هم پیچیده سامی و راج میشناسن، محصول سال 2023 کشور آمریکاست.

کارتون خط زمانی در هم پیچیده سامی و راج از سال 2023 تاکنون در 1 فصل تولید شده، که جمعا شامل 20 قسمت جذاب و آموزنده میشه.

هر قسمت از این کارتون به دو بخش آموزنده 11 دقیقه ای تقسیم شده، که جمعا یک قسمتش 22 دقیقه است و میتونه فرزند شما رو به مدت 7 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

اگر میخوایین در زمینه پرورش کودک دو زبانه موفق عمل کنین، حتما تکرار کارتون ها رو مد نظر قرار بدین چرا که با تکرار، ذهن کودک کلمات جدید رو سریع تر یاد میگیره.

 

دانلود کارتون The Twisted Timeline of Sammy & Raj زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Twisted Timeline of Sammy & Raj ماجراجویی های دو پسر باهوش بنام های سم و راج رو دنبال میکنه.

اونا یه دستگاه دارن که میتونن زمان رو کنترل کنن. حالا در مقابل هر مشکلی اونا زمان رو نگه میدارن، به عقب برمیگردونن، سرعتش رو کم و زیاد میکنن تا مشکل رو برطرف کنن.

کارتون سم و راج میتونه علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم، در رشد و پرورش استعدادش هم کمکتون کنه.

این کارتون به قدری جذابه که والدین هم با فرزندانشون پای تماشای اون میشینن و باید بهتون بگیم که تماشای کارتون همراه با فرزند میتونه بازدهی آموزشی رو هم افزایش بده.

شخصیت های این کارتون همیشه کنار هم هستن و به هم کمک میکنند تا در ماجراجویی ها موفق بشن،  بدنبال اون فرزندتون یاد میگیره که در کار تیمی چطور موفق باشه.

 

تماشای آنلاین کارتون The Twisted Timeline of Sammy & Raj زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون The Twisted Timeline of Sammy & Raj برای کودکان 7 سال به بالا تولید شده، که اگر فرزندتون 7 سالش شده میتونین این کارتون رو براش تهیه کنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، حتما توصیه میکنیم کارتون Dinotrux رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

در صورتی که در انتخاب کارتون مشکل دارین و نمیدونین چه کارتونی برای فرزندتون انتخاب کنین، حتما از بخش پشتیبانی با کارشناسان آموزشی 2 زبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.