اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Dinotrux

دانلود کارتون Dinotrux ، این انیمیشن که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن داینوتراکس یا انیمیشن ماشیناسورها میشناسن، محصول سال 2015 است که مخصوص کودکان 7 سال به بالا، در جهت تقویت و آموزش زبان انگلیسی به کودک و افزایش روحیه کار تیمی در کودک ساخته شده است.

کارتون داینوتراکس در طول پخش 3 ساله خودش در 8 فصل تولید شده، که کلا شامل 78 قسمت 23 دقیقه ای است و میتونه فرزندتون رو در حدود 30 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده. 

داستان کارتون Dinotrux درباره شهری هستش که پر از دایناسورهای ماشینیه، که دارن اونجا زندگی میکنن. بزودی این دایناسورها متوجه میشن که بدون کمک هم نمیتونن از پس مشکلات بر بیان. پس یه گروه تشکیل میدن و مشکلاتشون رو حل میکنن.

 

دانلود کارتون Dinotrux زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر قسمت از انیمیشن داینوتراکس شامل کلی آموزش درباره یادگیری زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم هست، که در کنار اون مسائل مختلفی رو آموزش میده که باعث پرورش و رشد استعداد کودک میشه.

در زمینه پرورش کودک 2 زبانه انیمیشن Dinotrux میتونه با مکالمات انگلیسی و اصطلاحاتی که داره، فرزند شما رو بیشتر با لغات جدید آشنا کنه، تا بصورت غیرمستقیم بتونه زبان انگلیسی رو یاد بگیره.

همچنین کارتون داینوتراکس شخصیت های مختلفی داره، که هر کدوم توانایی های خاصی دارن. مثلا یکی بدن قوی ای داره و یکی هم قدرت تفکر بالایی داره، که در کنار هم تواناییهاشون رو به اشتراک میزارن.

این کار شخصیت های کارتون Dinotrux به کودکتون کار تیمی رو آموزش میده، که چطور در شرایط مختلف میتونه با کار گروهی مشکلاتش رو حل کنه، و در آینده برای فرزندتون بسیار کاربردی خواهد بود.

 

تماشای آنلاین کارتون Dinotrux زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

برای پرورش کودک دوزبانه ، سایت 2 زبانه شو به شما پیشنهاد میکنه اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما کارتون Dinotrux Supercharged رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

همچنین کارتون Dinotrux برای کودکان بالای 7 سال ساخته شده، پس اگر فرزندتون هنوز 7 سالش نشده بهتره کارتون های مشابه اینو تهیه و براش پخش کنین.

در آخر هم اگر در طول پرورش کودک 2زبانه به مشکل برخوردین و سوالی براتون پیش اومد، حتما با مشاورین ما مطرح کنین تا بیشتر و بهتر راهنماییتون کنن، تا بتونین در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم موفق تر عمل کنین و سریع تر به نتیجه برسین.