رده سنی
7
7 سال به بالا

دانلود کارتون Dinotrux Supercharged

دانلود کارتون Dinotrux Supercharged ، این کارتون مخصوص کودکان 7 سال به بالا ساخته شده و ادامه سری قبلی خودشه، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن داینوتراکس سوپرشارژ یا همون انیمیشن ماشیناسورها میشناسنش.

کارتون داینوتراکس سوپرشارژ در طول پخش 1 ساله خودش در 3 فصل تولید شده، که شامل 26 قسمت میشه و هر قسمتش در حدود 24 دقیقه است. این یعنی 10 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار گرفتن.

داستان کارتون Dinotrux Supercharged مثل سری قبلی خودش هست، با این تفاوت که چند شخصیت جدید به گروه قبلی اضافه شدن و توانایی های گروه زیاد شده و با این حال مشکلات هم برای حل کردن زیادتر شدن.

 

دانلود کارتون Dinotrux Supercharged زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

مثل سری قبلی خودش انیمیشن داینوتراکس سوپرشارژ هم میتونه فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک 2 زبانه یاری برسونه و هم مسائل مختلف اجتماعی و عمومی رو یادش بده، که در آینده به کمکش بیان.

فرزند شما با تماشای کارتون Dinotrux Supercharged میتونه با لغات انگلیسی و اصطلاحات جدیدی آشنا بشه و بصورت غیرمستقیم و ناخودآگاه زبان انگلیسی رو یاد بگیره و دایره لغات خودش رو زیاد کنه.

با تکرار کارتون داینوتراکس سوپرشارژ و کارتون هایی شبیه به این، شرایط استفاده از اصطلاحات و لغات رو هم کودک یاد میگیره تا بتونه با سرعت در زمینه پرورش کودک دوزبانه پیش بره.

همچنین انیمیشن Dinotrux Supercharged و انیمیشن های نظیر این میتونن به کودک مسائلی مثل کار تیمی، حل مشکلات، کمک گرفتن از بقیه و استفاده از مهارت های مختلف رو آموزش بدن.

چرا که در انیمیشن ماشیناسورها سوپرشارژ، شخصیت ها مهارت های مختلفی مثل قدرت بدن، ذهن متفکر، خلاقیت و... رو دارن، که با ترکیب اونها میتونن از پس همه مشکلات بر بیان، و در نهایت کار تیمی رو به کودک یاد میده. 

 

تماشای آنلاین کارتون Dinotrux Supercharged زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

پیشنهاد 2 زبانه شو به شما اینه که در صورتی که فرزندتون از کارتون داینو تراکس سوپرشارژ خوشش اومده، حتما سری قبلی اون رو با نام کارتون Dinotrux رو هم براش تهیه کنین.

نکته نهایی درباره کارتون دینو تراکس سوپرشارژ اینه که مخصوص کودکان بالای 7 سال ساخته شده و مناسب این سنینه. پس در هنگام تهیه این کارتون به این نکته توجه ویژه داشته باشین، تا در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم موق تر باشین.

همچنین اگر در مسیر پرورش کودک 2 زبانه به مشکل برخوردین یا سوالی براتون پیش اومد، حتما با مشاورین 2 زبانه شو تماس بگیرین و راهنمایی بگیرین، تا بتونین بازدهی آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم رو برای فرزندتون بالاتر ببرین.