رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون The Snail and the Whale 2019

دانلود کارتون The Snail and the Whale 2019 ، حلزون و نهنگ یه انیمیشن تقریبا نیم ساعته و مناسب بچه‌های سه ساله‌ است. این کارتون بیشتر بچه‌هارو سرگرم می‌کنه تا این‌که جنبه آموزشی داشته باشه، اما می‌شه ازش کلی درس‌های مثبت گرفت. ممکنه حتی بچه‌ها ترغیب بشن و بخوان کتابی که بر اساس داستان هستش رو بخونن.

انیمیشن حلزون و نهنگ 2019 به بچه‌‌ها کمک می‌کنه نذارن کسی با هر اندازه‌ای که هست، بهشون بگه که نمی‌تونن به رویاهاشون برسن. همینطور راجع به اهمیت دوستی و مراقبت از همدیگه، شجاعت و کار گروهی حرف می‌زنه.

 

دانلود کارتون The Snail and the Whale زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون حلزون و نهنگ درمورد دوستی باورنکردنی هستش که بین یک حلزون و نهنگ شکل می‌گیره و ماجراهایی که با همدیگه دارن. این حلزون کوچولو فرصتی براش پیش میاد تا به رویاهاش برسه و دنیا رو ببینه و این ‌جاست که یه نهنگ کوهان‌دار گنده وارد ماجرا می‌شه و توی این قصه، حلزون کوچولو رو همراهی می‌کنه.

انیمیشن The Snail and the Whale 2019 کلی پیام‌های خوبی رو به بچه‌ها انتقال می‌ده. این‌که رویاهاشون‌ رو دنبال کنن، به جستجوی ناشناخته‌ها برن‌ و به بقیه کمک کنن، که همه‌ اینها نیاز به این داره تا آدم‌ از خودش شجاعت نشون بده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون حلزون و نهنگ در وب سایت دوزبانه شو

قسمتی هست که این دو شخصیت در خطر هستن، یه سری کوسه بهشون حمله می‌کنن و سعی میکنن که نهنگ رو گاز بگیرن. جای دیگه‌ای هست که مرغای دریایی می‌خوان حلزون رو بخورن اما در آخر نهنگ به کنار ساحل می‌رسه و خیلی خوب این داستان رو تموم می‌کنه.

اگر کودک شما از این انیمیشن سینمایی خوشش اومده، میتونین کارتون Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year 2002 رو هم براش تهیه کنید.