رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون The Cat in the Hat Knows a Lot About That

دانلود کارتون The Cat in the Hat Knows a Lot About That ، که به فارسی با اسم کارتون گربه کلاه به سر معروفه،‌ محصول سال ۲۰۱۰ هست. توی این کارتون که مخاطبش بچه‌ های بالای سه ساله، گربه‌ای علوم رو به زبون ساده‌ای توضیح میده.

داستان انیمیشن گربه کلاه‌ به سر درباره گربه دکتر سزوس هست که شیطونی رو کنار میذاره و به بچه‌ ها علوم، طبیعت و هیجان کشف دنیای اطرافشون رو میده. 

توی هر قسمت، گربه و دوستانش نیک و سالی، یه سوال مرتبط با علوم می‌پرسن و دنبال علامت‌ هایی برای پیدا کردن جواب می‌گردن. البته که داستان پیچ و خم‌ های خودشو داره و به همین راحتی به جواب نمی‌رسن و اتفاقات مختلفی میفته.

 

دانلود کارتون The Cat in the Hat Knows a Lot About That زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن The Cat in the Hat Knows a Lot About That به زبون خیلی راحتی به سوالات بچه‌ ها در مورد علوم پاسخ میده. اونها با فصول، رفتارهای حیوانات، محل زندگیشون و خیلی چیزهای دیگه آشنا میشن. 

کنجکاوی بچه‌ها رو درمورد دنیای اطرافشون بر می‌انگیزه و عجایب کشف کردن رو بهشون یاد میده. بهتون قول می‌دیم کلاس علوم برای کودکان به این اندازه باحال نبوده. گربه یاد گرفتن رو براشون جذاب می‌کنه.

تمامی شخصیت‌ های این کارتون، شور و شوق زیادی برای یادگیری دارن. مخصوصا گربه که خیلی شیطونه، اما خب چیزای زیادی هم برای یاد دادن تو چنته داره‌.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون گربه کلاه به سر در وب سایت دوزبانه شو

از طریق راهنمایی‌ های گربه، بچه‌ ها با مضامینی مثل مهاجرت حیوانات، تشخیص حیوانات و رفتارهای شبانه آشنا می‌شن. شخصیت‌ ها هم جوری با شور و شوق یاد می‌گیرن و جواب میدن، تا در نهایت به جواب برسن. اینجوری بچه‌ ها هم برای یادگیری مشتاق میشن.

کارتون The Cat in the Hat Knows a Lot About That مناسب کودکان 3 سال به بالاست و یه کارتون فوق العاده آموزنده و همینطور گزینه مناسبی برای پرورش کودک دوزبانه است. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش ، کارتون Julius Jr رو هم برای فرزندتون پخش کنید.