رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون The Bug Diaries

دانلود کارتون The Bug Diaries ، این انیمیشن سریالی تاکنون در 2 فصل تولید شده که شامل 12 قسمت هستش. کمپانی Amazon در سال 2019 استارت ساخت این مجموعه رو زد.

انیمیشن دفتر خاطرات حشرات یه مجموعه کمدی هستش که برای کودکان پیش دبستانی ساخته شده. داستان این انیمیشن درباره دو دوست به نام های فلای و کرم خاکی هستش که به مدرسه میرن و با همدیگه بازی می کنن و توی ماجراجویی های همدیگه شریک میشن.

این دوتا دوست تمام کارهاشون رو با مشورت همدیگه انجام میدن و با کمک همدیگه تمام مشکلاتشون رو برطرف میکنن. و در آخر تمام تجربیاتشون از ماجراجویی هاشون رو توی یه دفترچه خاطرات ثبتش میکنن.

 

دانلود کارتون The Bug Diaries زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

سریال The Bug Diaries نکات آموزنده زیادی داره. توی این سریال بچه ها دنیا رو از دید حشرات میبینن. مشکلاتی که برای عنکبوت، مگس و کرم پیش میاد، منعکس کننده تجربات خود کودکان پیش دبستانی هستش.

تجربیاتی نظیر برقراری تعادل بین دوستی‌ های جدید و قدیمی، حل اختلافات خواهر و برادری و همچنین مقابله با احساسات پیچیدشون. خاطراتی که حشرات توی دفترچه مینویسن و تجربیاتشون، میتونه برای فرزندتون درس های زیادی رو داشته باشه.

در کارتون دفتر خاطرات حشرات ، عنکبوت، مگس و کرم دوستان خیلی خوبی برای همدیگه هستن که در صورت نیاز میتونن به همدیگه تکیه کنن و برای همدیگه قابل اعتماد هستن.

این سه تا دوست تمام کارهاشون رو بصورت تیمی انجام میدن و از نقات قوت همدیگه توی حل مشکلاتشون استفاده میکنن و در کنارش به دیگران هم کمک میکنن.

 

تماشای آنلاین کارتون The Bug Diaries زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن The Bug Diaries بچه ها یاد میگیرن که چجوری به تفاوت های همدیگه احترام بذارن و برای همدیگه ارزش قائل بشن. همچنین این سه دوست پر از ایده های بزرگ هستن که میتونن اونها رو به بچه ها منتقل کنن.

کارتون The Bug Diaries شامل محتوایی هست که به کودکان پیش دبستانی در مورد حشرات و جایگاه اونها در دنیای طبیعی آموزش میده. این کارتون مناسب کودکان 5 سال به بالاست.

پس اگر فرزندتون 5 سالش شده ، حتما این کارتون رو براش تهیه کنید. همچنین اگر از این کارتون خوشش اومد، پیشنهاد میکنیم کارتون Beat Bugs رو هم براش پخش کنین تا مکمل همدیگه باشن.

آرزوی قلبی ما موفقیت شما والدین عزیز در پرورش کودک دوزبانه است. مطمئن باشین که در این مسیر، هر گونه کمکی از دستمون بربیاد، از انجامش دریغ نمیکنیم.