اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • Specials

دانلود کارتون Beat Bugs

دانلود کارتون Beat Bugs ، این کارتون که بچه ها اون رو با دو اسم متفاوت به نام های کارتون حشرات شاد و کارتون بیت باگز میشناسنش، مخصوص کودکان سنین 5 سال به بالا تولید شده و داستانی بسیار جذاب برای بچه ها داره.

کارتون حشرات شاد به مدت 3 سال تولید و پخش شد، که در طول این مدت در 3 فصل 39 قسمتی عرضه شد و هر قسمت ازش در حدود 24 دقیقه است. همچنین بین فصل های 2 و 3 یک قسمت ویژه 48 دقیقه ای هم براش تولید و پخش شد.

انیمیشن حشرات شاد قراره فرزند شما رو به مدت 16 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی و همچنین مسائل آموزنده قرار بده، تا بتونه هم در مسیر پرورش کودک دوزبانه موفق باشه و هم استعدادش رشد کنه. 

دانلود کارتون Beat Bugs زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Beat Bugs درباره حشرات کوچیکی است که در حیاط پشتی یه خونه زندگی میکنن و زندگی و ماجراجویی های اونا رو به شکلی کاملا جذاب و آموزنده برای کودکان به تصویر میکشه. 

فرزند شما با تماشای انیمیشن بیت باگز قراره با حشرات مختلف و زندگی اونا آشنا بشه و بدونه که حشرات چگونه زندگی میکنن و همچنین ماجراجویی های حشرات نیز مسائل مختلف زیادی رو به فرزند شما قراره آموزش بده. 

انیمشن Beat Bugs علاوه بر داشتن مسائل آموزشی مختلف، میتونه فرزند شما رو در آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم هدایت کنه و باعث بشه در مدت تماشای این کارتون با مکالمات متنوع آشنا بشه.

فرزند شما با تکرار کارتون ها و شنیدن مکالمات داخل کارتون حشرات شاد میتونه با جملات و کلمات آشنا بشه و شرایط مناسب برای استفاده از این جملات رو یاد بگیره تا در مسیر پرورش کودک 2 زبانه موفق بشه.

تماشای آنلاین کارتون Beat Bugs زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین نکته مهم در تهیه انیمیشن Beat Bugs اینه که مناسب سنین 5 سال به بالا ساخته شده و میتونه برای این سنین مفید باشه.

اگر فرزند شما از انیمیشن بیت باگز خوشش اومد و ازش استقبال کرد میتونین کارتون Doug Unplugs رو هم براش تهیه کنین تا با هم به تماشای اونا بشینه و بتونه براحتی زبان انگلیسی رو یاد بگیره.

اگر در هر زمانی دچار مشکلی شدید یا سوالی برای شما پیش اومد میتونین با مشاورین ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن و اینو بدونین که سایت 2 زبانه شو در همه مسیر پرورش کودک دوزبانه همراه شما است تا در کنار هم در این راه موفق بشیم.