رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون The Barefoot Bandits

دانلود کارتون The Barefoot Bandits ، که شاید بین بچه‌ ها با اسم کارتون راهزنان پابرهنه محبوب باشه، سریال نیوزیلندیه که از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ پخش شد. مخاطب این سریال، بچه‌ های بین هشت تا دوازده ساله.

داستان انیمیشن راهزنان پابرهنه ماجراهای گروهی از دوستان جوون رو دنبال میکنه، که یه آژانس کارآگاهی مخفی به اسم راهزنان پابرهنه تشکیل میدن. اونها یه سری از فرارها رو شروع میکنن و رازها رو توی شهر خیالی نگارو، حل و بررسی می کنن.

 

دانلود کارتون The Barefoot Bandits زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

مفهوم انیمیشن The Barefoot Bandits عناصری از ماجراجویی، کمدی و رمز و راز رو ترکیب میکنه. طنز رو با دیالوگ های شوخ و موقعیت های کمدی در داستان سرایی خود گنجانده است. 

و همینطور عناصری از فرهنگ، فولکلور و اساطیر نیوزیلند رو توی داستان سرایی خودش داره. این فرصتی رو برای آشنایی با جنبه های میراث نیوزیلند به بچه‌ ها میده.

شخصیت‌ های انیمیشن راهزن های پابرهنه حول محور سه دوست به اسم‌ های تنت، فریج و رایلی می‌چرخه، که خونه جزیره خودشون رو کشف میکنن، و رازها رو کشف و به نیازمندان کمک میکنن. 

تنت، رهبر کنجکاو و فانتزی گروهه. فریج، دوست هوشمند و مبتکره و رایلی، کوچیک‌ ترین عضوی که شور و نشاط و انرژی رو به ماجراهای اونها میاره.

در این کارتون، یه سری صحنه های ترسیدن شخصیت ها وجود داره که البته اکثرا بصورت فانتزی هستن، ولی ممکنه برخی والدین نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشن. پس حتما این نکته رو مد نظر قرار بدین.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون راهزنان پابرهنه در وب سایت دوزبانه شو

سریال The Barefoot Bandits ترکیبی از ماجراجویی، رمز و راز و طنز رو داره که برای کودکان در سنین مختلف جذابه. این انیمیشن، دنیای تخیلی راهزنان رو به نمایش میذاره و بچه ها رو با فرهنگ متفاوتی آشنا می‌کنه‌.

کارتون The Barefoot Bandits مناسب کودکان 8 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 8 سالش شده، میتونید این کارتون رو براش پخش کنید. در کنارش میتونید کارتون هایی نظیر کارتون Rusty Rivets رو هم برای فرزندتون پخش کنید.