رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Rusty Rivets

دانلود کارتون Rusty rivets ، یا همون کارتون اختراعات راستی ، محصول سال ۲۰۱۶ و مناسب بچه‌ های بالای چهار ساله. دو مخترع داستان، مفاهیم STEM رو به بچه‌ ها یاد میدن.

داستان انیمیشن اختراعات راستی درباره شخصیت اصلی ما به اسم راستی و بهترین دوستش روبی هست، که اونها با یه سری روبات دیگه، گروهی رو تشکیل میدن تا بتونن اینجوری، مشکلاتی رو حل کنن.

 

دانلود کارتون Rusty Rivets زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Rusty rivets باور دارن که خیلی راحت از پس مشکلات برمیان و با دید مثبتی بهش نگاه می‌کنن. اونها همیشه قدردان تلاش‌ هایی که هرکس توی گروه می‌کنه، هستن.

با اینکه توی سریال اختراعات راستی ، به طور کاملا مستقیم از ابزارات STEM یا مکانیکی استفاده نشده، اما شخصیت‌ ها از اصطلاحات مقدماتی مربوط به مهندسی، روباتیک و برنامه‌ سازی استفاده می‌کنن. بچه‌ ها با این مسیر تا ساخته شدن وسیله‌ای آشنا می‌شن و یه سری اسامی رو هم یاد می‌گیرن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اختراعات راستی در وب سایت دوزبانه شو

سریال Rusty rivets پر از ایده‌ های نو هستش و به شدت خلاقانه‌ است. شخصیت اصلی ما، هم پر از انگیزه و هم پرشور و شوقه‌. قطعا بچه‌ ها از دیدن اینکه قطعات مختلف در نهایت کنار هم قرار می‌گیرن و به یه چیز تبدیل میشن، لذت می‌برن.

کارتون Rusty rivets مخصوص کودکان 4 ساله و بالاتره. همچنین اگر فرزندتون از دیدن این کارتون لذت میبره، پیشنهاد میکنیم کارتون Animal Mechanicals رو هم براش پخش کنید.