رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون The Airport Diary

دانلود کارتون The Airport Diary ، یا همون خاطرات فرودگاه محصول سال ۲۰۱۲ و مناسب کودکان بالای چهار ساله‌. با این حال، بچه‌ های بزرگتر که به صنعت هوانوردی یا حمل و نقل علاقه‌مندن، هم از این سریال لذت میبرن.

داستان کارتون خاطرات فرودگاه ماجراهای گروهی از وسایل نقلیه انسان‌نما رو توی یه فرودگاه دنبال می‌کنه. این سریال نگاهی سرگرم‌ کننده و آموزشی به عملیات و فعالیت‌ های روزانه توی فرودگاه داره.

 

دانلود کارتون The Airport Diary زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت های اصلی انیمیشن The Airport Diary ، وسایل نقلیه مختلفی‌ هستن که هر کدوم شخصیت بخصوص خودشون رو دارن. شامل هواپیماها، هلیکوپترها، کامیون ها و سایر وسایل نقلیه ای که معمولاً توی فرودگاه‌ها دیده میشن. اونها به بینندگان کوچولو در مورد کار گروهی، حل مسئله و اهمیت پیروی از قوانین و رویه‌ ها، آموزش میدن.

انیمیشن خاطرات فرودگاه با هدف آشنایی کودکان با محیط فرودگاه و مفاهیمی مثل ورود، امنیت، حمل بار و کنترل ترافیک هوایی شکل گرفته. همچنین نگاهی اجمالی به نقش ها و مسئولیت های مختلف کارکنان فرودگاه و انواع مختلف وسایل نقلیه‌ای که توی حمل و نقل هوایی هست، رو نشون میده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون خاطرات فرودگاه در وب سایت دوزبانه شو

سریال The Airport Diary ترکیبی از سرگرمی و محتوای آموزشیه و اطلاعات رو به روشی بازیگوش و جذاب در اختیار بچه‌ها میذاره. از آهنگ های جذابی استفاده کرده تا هم بینندگان کوچولو رو هم سرگرم‌ کنه و هم بتونه اونها رو با دنیای هوانوردی آشنا کنه.

خاطرات فرودگاه سریالی سبک و آموزنده‌ است که هدفش برانگیختن حس کنجکاوی کودکان در مورد فرودگاه و حمل و نقله. با دیدن این سریال، بچه‌ ها تجربه تماشای انیمیشنی سرگرم کننده و آموزنده رو به دست میارن، و درس های ارزشمندی در مورد کار گروهی، حل مسئله و عملکرد یک فرودگاه رو هم یاد می‌گیرن.

کارتون The Airport Diary یه کارتون فوق العاده آموزنده و مناسب سنین 4 سال به بالاست. اگر دیدین که فرزندتون از دیدن این کارتون لذت میبره، پیشنهاد میکنیم کارتون Super Wings رو هم براش پخش کنید.