اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6

دانلود کارتون Super Wings

دانلود کارتون Super Wings ، که یک انیمیشن سریالی محصول سال 2015 هستش و تاکنون 8 فصل از آن منتشر شده است. در حال حاظر 264 اپیزود 12 دقیقه ای در دسترس والدین قرار دارد.

داستان کارتون بال های پرتوان درباره یه پسر بچه هستش که در قالب یه هواپیمای جت وظیفه داره یه سری بسته ها رو به بچه ها در سرتاسر جهان تحویل بده. اون به همراه بقیه دوستانش که همگی هواپیما هستن ، اینکارو انجام میده.

 

دانلود کارتون Super Wings زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

از دیگر شخصیت های انیمیشن Super Wings میشه به دونی اشاره کرد که یه مهندسه و تخصصش هم ساختن و تعمیر وسایل مختلفه. دیزلی هم یه دختر بچه در قالب یه هلی کوپتر صورتی رنگه، که تجهیزات اضطراری داره و در مواقع بحرانی برای نجات افراد دست به کار میشه.

در کارتون سوپر وینگز بچه ها می بینن که شخصیت ها از طریق کار گروهی و خلاقیت، مشکلات رو حل می کنن. همچنین بچه ها رو با بسیاری از فرهنگ ها و مکان های مختلف در جهان آشنا میکنه.

انیمیشن بال های پرتوان که با عنوان دیگر انیمیشن سوپر پرنده ها هم شناخته میشه، درباره چندتا هواپیما هست که توی مسائل مختلف کنجکاو هستن و همیشه مشتاق کمک به دیگران هستن. همچنین این کارتون میتونه باعث بالا رفتن اعتماد به نفس فرزندتون بشه.

 

تماشای آنلاین کارتون سوپر وینگز زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن بالهای پرتوان مناسب کودکان پیش دبستانی است و اونها رو در معرض تنوع جغرافیایی و فرهنگی جهان از طریق ماجراجویی های یک هواپیمای جت و دوستانش قرار میده. از این طریق بچه ها میتونن با آداب و رسوم اونها آشنا بشن.

انیمیشن سوپر وینگز مناسب کودکان 3 سال به بالاست و میتونه بار آموزشی مثبتی رو برای فرزندتون داشته باشه. همچنین میتونین در کنارش کارتون Justin Time رو هم براش پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.