اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Super Monsters: Once Upon a Rhyme 2021

دانلود کارتون Super Monsters: Once Upon a Rhyme 2021 ، که با نام کارتون ابرهیولاها: به وقت شعر و قصه شناخته میشه، انیمیشنی موزیکاله که اولین بار در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. 

این فیلم، بخشی از مجموعه ابر هیولاهاست که شامل یه سریال و چندین فیلم ویژه دیگه‌ است. این فیلم مناسب کودکان بالای چهار ساله.

توی انیمیشن ابر هیولاها: به وقت شعر و قصه ۲۰۲۱ ، داستان دوستان هیولای جوونی رو دنبال میکنه که وارد یه ماجراجویی جادویی میشن. 

 

دانلود کارتون Super Monsters: Once Upon a Rhyme 2021 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

این شخصیت‌ ها که فرزندان هیولاهای معروف هستن، پیش‌ دبستانی هستن، و یاد می‌گیرن به قدرت‌ هاشون مسلط بشن و تو دنیای هیولاهای جوون حرکت کنن. 

توی این فیلم ویژه، ابر هیولاها کتابی مرموز رو کشف میکنن که اونها رو به سفری، میان قافیه های کلاسیک مهد کودک میبره.

انیمیشن Super Monsters: Once Upon a Rhyme 2021 ترکیبی از عناصر فانتزی، موسیقی، و یادگیری اوایل دوران کودکیه. 

قافیه های مهد کودک دوست داشتنی هم داره، که بچه‌ ها باهاش آشنایی دارن، و به اونها یه پیچ و تاب تازه توی دنیای ابر هیولاها میده. 

شخصیت‌ ها بین قافیه ها، آواز میخونن و شادی میکنن و کودکان رو با آهنگ های جذاب و تصاویری تخیلی درگیر میکنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ابر هیولاها: به وقت شعر و قصه ۲۰۲۱ در وب سایت دوزبانه شو

کارتون ابر هیولاها: به وقت قصه و شعر ۲۰۲۱ برای کودکان پیش دبستانی طراحی شده. هدفش سرگرمی، آموزش و ارتقای رشد اجتماعی-عاطفی از طریق شخصیت‌ های مرتبط، پیام‌ های مثبت و داستان‌گویی تعاملیه. 

مخصوصا به کودکان کمک میکنه تا مهارت های شناختی و اجتماعی‌شون رو با ترکیب عناصر زبان، موسیقی و بازی های تخیلی، توسعه بدن.

انیمیشن Super Monsters: Once Upon a Rhyme مناسب کودکان 4 سال به بالاست. پیشنهاد میکنیم که قبل از دیدن این انیمیشن، کارتون Super Monsters رو برای فرزندتون پخش کنید.