رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Super Monsters

دانلود کارتون Super Monsters ، که بین بچه‌ ها با اسم کارتون ابر هیولاها یا کارتون هیولاهای فوق‌ العاده معروفه، محصول سال ۲۰۱۷ هست و کودکان بالای سه سال، از دیدن این هیولاهای سرگرم‌ کننده، نهایت لذت رو می‌برن‌.

توی انیمیشن ابر هیولاها ، هیولاهای کوچولو و موجوداتی با قدرت‌ های مختلف، توی مدرسه‌شون یاد می‌گیرن چطوری از این قدرت استفاده کنن‌ و موجودات خوب و مهربونی باشن. 

اجداد دراکولا و فرانکشتاین اینجا هستن. این هیولاها هروقت آفتاب رفت ، میرن به مدرسه و از حالت انسان به حالت عادیشون درمیان‌. اونها توی مدرسه راجع به خوب بودن و هیولای خوبی بودن یاد می گیرن.

 

دانلود کارتون Super Monsters زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Super Monsters شامل کاتیای جادوگر، فرانکی هیولا، درک خون‌آشام، لوبوی گرگینه، زویی زامبی و کِلِوی مومیایی میشه. 

مربی‌هاشون مواظبشونن و بهشون یاد میدن که چطوری از پس خودشون بربیان. بچه‌ها رو راهنمایی و نصیحت می‌کنن. در عین حال هم می‌ذارن اشتباه کنن تا ازش درس بگیرن.

توی هر قسمت از انیمیشن هیولاهای فوق‌ العاده ، یکی دوتا از بچه‌ها تو موقعیتی قرار می گیرن که صبر، شهامت و اراده و اونها رو به چالش میکشه. 

پیام‌ های زیادی توی این سریال هست، مثلا به کودکان یاد میده اگه اشتباهی شکل گرفت، همیشه فرصتی برای جبرانش هست.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ابر هیولاها در وب سایت دوزبانه شو

بچه‌ها با دیدن سریال Super Monsters یه سری مهارت‌ های اجتماعی رو یاد می‌گیرن، که بعدا توی جامعه به دردشون می‌خوره. روی رشد هیجانی تمرکز کرده. 

همچنین به بچه‌ ها یاد میده که چرا احترام گذاشتن به بقیه، گوش دادن به نصیحت‌ ها و خودتون بودن، خوب و ضروریه.

همونطور که بالاتر گفتیم، کارتون Super Monsters مناسب کودکان 3 سال به بالاست، پس اگر فرزندتون 3 سالش شده، حتما این کارتون زیبا رو براش پخش کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Pupstruction رو هم برای فرزندتون پخش کنید.