اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Pupstruction

دانلود کارتون Pupstruction ، این کارتون محصول کشور آمریکاست و بتازگی در سال 2023 منتشر شده است. همچنین مخصوص کودکان 2 سال به بالا تولید شده و بچه های زیادی رو به خودش علاقه مند کرده.

انیمیشن Pupstruction رو بچه ها با اسم کارتون سگ های سازنده میشناسن که سازنده اش دیزنی هست.

کارتون سگ های سازنده تاکنون در یک فصل تولید شده، که شامل 12 قسمت است و هر قسمتش در حدود 22 دقیقه، این یعنی قراره فرزندتون رو بمدت 4.5 ساعت در معرض زبان انگلیسی قرار بده. 

البته طبق گفته شرکت سازنده انیمیشن سگ های سازنده، فصل 2 این کارتون بدلیل استقبال کودکان قراره بزودی تولید و پخش بشه.

 

دانلود کارتون Pupstruction زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در نظر داشته باشین که پخش تکراری کارتون Pupstruction میتونه شما رو در زمینه پرورش کودک دوزبانه کاملا یاری کنه و مسیر رو براتون هموارتر کنه.

داستان کارتون Pupstruction درباره گروهی از سگ های بامزه است که کارشون ساخت و سازه و میتونن هر چیزی رو بسازن. اونها در طول قسمت های مختلف، با کمک و همکاری هم، انواع پروژه ها رو به عهده میگیرن و انجام میدن.

در طول هر قسمت از انیمیشن Pupstruction شخصیت ها به مشکلاتی بر می خورن که با کار تیمی، اون مشکلات رو پشت سر میزارن و کارشون رو با موفقیت به پایان میرسونن.

کارتون سگ های سازنده علاوه بر آموزش زبان انگلیسی بصورت غیرمستقیم به کودک ، میتونه به کودک کار تیمی رو هم آموزش بده که چطور با همکاری دوستانش یه کار رو انجام بده.

علاوه بر این فرزند شما با تماشای کارتون Pupstruction با محیط اطراف خودش بیشتر آشنا خواهد شد که در نهایت باعث رشد و پرورش استعدادش خواهد شد.

 

تماشای آنلاین کارتون Pupstruction زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که در بالا هم بهش اشاره کردیم، انیمیشن Pupstruction مخصوص کودکان 2 سال به بالا تولید شده، پس در تهیه کارتون برای فرزندتون این نکته رو حتما مد نظر داشته باشین. 

اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومد حتما کارتون Team Umizoomi رو دانلود کنین تا در کنارش اینم تماشا کنه.

برای پرورش کودک 2 زبانه به سعی و تلاش زیادی نیاز داریم، اما با کمک هم به این هدف خواهیم رسید. بخش پشتیبانی سایت 2 زبانه شو راه افتاده و میتونین از کارشناسان ما برنامه آموزشی مناسب فرزندتون رو دریافت کنین.