اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
9
9 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5
  • فصل 6

دانلود کارتون Summer Camp Island

دانلود کارتون Summer Camp Island ، این انیمیشن که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن جزیره اردوگاه تابستانی میشناسن، محصول سال 2018 تا 2023 کشور آمریکاست.

کارتون جزیره اردوگاه تابستانی در 6 فصل تولید شده که جمعا شامل 120 قسمت مختلف، جذاب و آموزشی است.

برای اینکه بتونین در زمینه پرورش کودک 2 زبانه موفق بشین، باید حتما فرزندتون رو به حد کافی در معرض زبان انگلیسی قرار بدین.

هر قسمت از کارتون Summer Camp Island در حدود 12 دقیقه است، که جمعا میتونه فرزند شما رو در حدود 24 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Summer Camp Island زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن جزیره کمپ تابستانی در دنیای جادویی حیوانات اتفاق میافته. جایی که دو دوست صمیمی، یه فیل و یه خارپشت، به اردوگاهی میرسن اما بزودی متوجه میشن که این یه اردوگاه تابستانی عادی نیست.

داخل کمپ کلی موجود مختلف وجود داره که در کنار هم زندگی میکنن. در این کمپ درختان سخنگو، بیگانگان و کلی مشاور آموزشی وجود دارن که حیوانات رو راهنمایی میکنن.

کارتون Summer Camp Island پیام های مثبت زیادی رو به کودک میرسونه، از جمله اینکه کودک رو با احساسات مختلف آشنا میکنه و بهش یاد میده چطور درکشون کنه.

همچنین کارتون جزیره کمپ تابستانی به کودک یاد میده علایق خودش رو بشناسه و بتونه از اونها برای پیشرفت خودش استفاده کنه.

علاوه بر این صداقت و راستگویی در کارتون Summer Camp Island مورد تاکید هست و کودک بصورت مداوم میبینه که شخصیت ها صادق هستن و با صداقت کار خودشون رو پیش میبرن.

 

تماشای آنلاین کارتون Summer Camp Island زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Summer Camp Island مخصوص کودکان 9 سال به بالا تولید شده، پس در تهیه این کارتون حتما به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

اگر فرزندتون از کارتون جزیره اردوگاه تابستانی خوشش اومده، توصیه میکنیم حتما کارتون Antz رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

سخن پایانی اینکه بخش پشتیبانی سایت 2 زبانه شو مخصوص شما طراحی شده تا هر موقع سوالی یا مشکلی داشتین از کارشناسان ما بپرسین. امیدواریم که در کنار هم بتونیم در زمینه پرورش کودک دوزبانه موفق عمل کنیم.