اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
10
10 سال به بالا

دانلود کارتون Antz 1998

دانلود کارتون Antz 1998 ، این کارتون که با نام کارتون مورچه ای بنام زی هم شناخته میشه ، یه انیمیشن سینمایی هست که در سال 1998 در کشور آمریکا تولید شده است. صدا گذاری این کارتون زیبا بسیار حرفه ای انجام شده و جملات و مکالمات درون کارتون میتونه برای پرورش کودک دوزبانه بسیار مفید باشه.

داستان انیمیشن Antz درباره مورچه ای بنام زی هست که بسیار خجالتی هست و توی جمع خیلی خجالتی میشه و نمیتونه حرفش رو بزنه، اما توی کارش خیلی جدیه و خیلی خوب انجامشون میده. اما خیلی زود اختلافات بین قبیله ای پیش میاد، زی میخواد دوستش رو که در کلونی دیگه است ببینه و ماجراهای کارتون از اینجا آغاز میشه.

کارتون مورچه ای به نام زی بخوبی تونسته تبدیل شدن یه شخصیت خجالتی و غیر اجتماعی رو به یه شخصیت شجاع به تصویر بکشه. این کارتون میتونه برای فرزند شما بسیار آموزنده باشه. هم از لحاظ آموزش زبان انگلیسی و هم از لحاظ مسائل اجتماعی مثل دوست پیدا کردن و ...

دانلود کارتون Antz 1998 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

طبق نظرات والدینی که انیمیشن مورچه ای بنام زی رو تهیه کردن، پیام های خیلی مثبتی از لحاظ روحیه کار گروهی و اجتماعی شدن رو به فرزندشون منتقل کرده و تونسته الگوی آموزشی خوبی برای فرزندشون باشه.

نکته بسیار مهم در تهیه کارتون Antz 1998 و کلیه کارتون های سینمایی اینه که توجه کنین فرزندتون تازه مسیر پرورش کودک 2 زبانه رو شروع نکرده باشه. در صورتی که بتازگی در این مسیر قرار گرفته، پیشنهاد میکنیم حتما از کارتون های سریالی مثل کارتون Heidi شروع کنین و بعد از گذشت مدتی از کارتون های سینمایی استفاده کنین.

در آخر هم کارتون Antz مناسب سنین 9 سال به بالا هست. پس در تهیه این کارتون این موضوع رو حتما در اولویت بزارین. اگر در انتخاب کارتون به مشکل برخوردین کافیه از پنل کاربری خودتون در بخش پشتیبانی به ما پیام بدین تا راهنماییتون کنن.