اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Heidi

دانلود کارتون Heidi ، سری جدید کارتون سریالی و ژاپنی Heidi است. کارتون هایدی در سال 2015 بصورت مشترک توسط کشورهای انگلستان، آلمان، فرانسه، سوئیس و ایتالیا ساخته شده است ، که میشه گفت بازسازی نسخه قدیمی 1974 هایدی است که تقریبا داستانی مشابه با سری قدیمی دارد. کارتون هایدی در طول 2 سال پخش خودش در 2 فصل 39 و 26 قسمتی ساخته شده و هر قسمتش حدود 21 دقیقه زمان دارد. سرجمع کودک شما قراره 65 قسمت از کارتون Heidi رو ببینه و قراره 23 ساعت در معرض آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره.

 

دانلود کارتون Heidi زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Heidi درباره دختر یتیمی هست که اسمش هایدیه. هایدی دختر باهوش و زرنگی هست که زندگی هر کسی رو میبینه تغییر میده و بهترش میکنه. اون بعد از فوت پدر و مادرش ، توسط عمه اش ، پیش پدربزرگش در کوه های آلپ برده میشه تا اونجا بمونه. هایدی بزودی در اون منطقه کلی دوست پیدا میکنه و باهاشون صمیمی میشه. هایدی با قلب مهربونی که داره ، رفتار سرد پدربزرگش رو تبدیل به آغوشی گرم و پرمهر میکنه. شخصیت کاراکتر اصلی کارتون هایدی چیزهای زیادی رو به کودکان یاد میده. اینکه چطور مهربون باشن و در مقابل سختی ها با صبر و تلاش حلشون کنن. طبق گفته اکثر والدین کارتون Heidi الگوی خوبی برای فرزنداشون بوده و کلی پیام مثبت از کارتون یاد گرفتن که باعث پیشرفت فرزندشون شده.

 

تماشای آنلاین کارتون Heidi زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

یه مزیت دیگه ای که انیمیشن هایدی داره اینه که فرزندتون بعد از دیدنش ، راحت تر میتونه با طبیعت و حیوانات تعامل برقرار کنه. شما علاوه بر تجربه کردن اینا با کارتون Heidi مسئله آموزش زبان انگلیسی به فرزند خودتون رو هم تجربه خواهید کرد. چرا که مکالمات این کارتون باعث خواهد شد که فرزند شما بتونه زبان انگلیسی رو غیرمستقیم یاد بگیره و شما هم در مسیر پرورش کودک دو زبانه موفق خواهید بود. در آخر هم باید اشاره کنیم که کارتون Heidi مناسب کودکان 5 سال به بالا ساخته شده است. پس اگه فرزندتون به این سن رسیده حتما این کارتون رو تهیه کنین و اگر هنوز سنش کمه میتونین از کارتون های آموزنده دیگه مثل کارتون Bo On the Go برای فرزندتون استفاده کنین. اگر هم سوالی درباره اینکه چه کارتون هایی رو تهیه کنین یا هر سوال دیگه ای دارین از بخش تماس با ما ، با مشاورین ما ارتباط برقرار کنین تا بیشتر و بهتر از همه راهنماییتون کنن.