اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Stillwater

دانلود کارتون Stillwater ، که بصورت سریال قسمتی هست و بچه ها اونو با اسم انیمیشن مرداب میشناسن.

کارتون مرداب رو کشورهای آمریکا و فرانسه با همکاری هم تولید کردن، که بدلیل استقبال کودکان از سال 2020 تاکنون در حال پخش است.

انیمیشن Stillwater تاکنون در 3 فصل تولید شده است که جمعا شامل 30 قسمت جذاب و آموزشی است. هر قسمتش در حدود 24 دقیقه است، که قراره فرزندتون رو 12 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Stillwater زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن مرداب درباره بچه های بازیگوشی هست که در کنار مرداب زندگی و بازی میکنن. در همسایگی اونا یه پاندای عاقل زندگی میکنه، که دوست داره به اونا کمک کنه و اونا رو راهنمایی بکنه.

در کارتون Stillwater ، این پاندا مثال ها و تجربیاتی رو برای کودکان میگه تا بتونن چالش های روزمره خودشون رو با موفقیت پشت سر بزارن.

کارتون مرداب علاوه بر اینکه میتونه فرزند شما رو در پرورش کودک 2 زبانه کمک کنه، نکات آموزشی زیادی هم داره، که میتونه در رشد استعداد فرزندتون بهش کمک کنه.

یکی از نکات آموزشی مثبت انیمیشن Stillwater اینه که به کودک آموزش میده چطور احساسات خودش رو بشناسه و اونا رو کنترل کنه.

چون اتفاقات انیمیشن مرداب اغلب اتفاقاتی هستن که کودک در زندگی روزمره با اونا روبرو هست، پس راه حل هایی که نشون داده میشن، میتونه به کودک در حل مشکلات و چالش هاش کمک کنه و درک درستی از زندگی بهش بده.

همچنین کارتون Stillwater پیام مثبت دوستی و کمک به دیگران رو هم به کودک بخوبی میرسونه، تا در مواقع نیاز به دوستاش هم کمک کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Stillwater زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت اصلی کارتون مرداب میتونه الگوی خوبی برای کودک باشه، چرا که به مشکلات با دقت گوش میده، به همه احترام میزاره و بخوبی برای دیگران وقت میزاره تا بهشون کمک کنه.

فرزند شما با تماشای کارتون Stillwater با این ویژگی های خوب آشنا میشه و این موارد میتونن در آینده در موفقیت فرزندتون نقش اساسی داشته باشن.

انیمیشن مرداب برای کودکان 7 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است. پس اگر می خوایین در آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم موفق باشین، حتما این موارد رو لحاظ کنین.

همچنین اگر فرزندتون از کارتون Stillwater خوشش اومده، حتما کارتون Lost in Oz رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

در اخر مشاورین ما همیشه منتظر پیام های شما عزیزان هستن، تا بتونن در امر پرورش کودک چند زبانه راهنماییتون کنن و در این هدف با شما سهیم باشن.