اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Lost in Oz

دانلود کارتون Lost in Oz ، این انیمیشن که بچه ها اون رو با عنوان انیمیشن گمشده در اوز میشناسن، محصول سال 2015 تا 2018 کشور آمریکاست، و بچه ها واقعا عاشق این کارتون جذاب هستن.

کارتون گمشده در اوز در طول پخش 4 ساله خودش در 2 فصل تولید شده، که هر فصل اون 13 قسمت داره، و جمعا شامل 26 قسمت میشه.

هر قسمت از انیمیشن Lost in Oz در حدود 24 دقیقه است که این یعنی قراره فرزندتون بیشتر از 10 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قراره بگیره. البته اگر تکرار رو مد نظر بگیرید این زمان بیشتر هم خواهد شد.

توصیه 2 زبانه شو به شما اینه که برای هر کارتونی مثل کارتون گمشده در شهر اوز، تکرار پخش اون کارتون رو همیشه لحاظ کنین ، چرا که تکرار شدن مکالمات و لغات باعث میشه فرزند شما بصورت غیر مستقیم زبان رو به بهترین نحو یاد بگیره.

 

دانلود کارتون Lost in Oz زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Lost in Oz درباره دوروتی گیل هست که به همراه سگش توتو به سمت شهر اوز کشیده میشه، بدون اینکه بدونه چطور به خونه اش برگرده. بعدها دوروتی متوجه میشه برای اینکه بتونه به خونه اش برگرده، باید چند شیء جادویی رو پیدا کنه.

در انیمیشن گمشده در اوز، دوروتی دوستان جدیدی پیدا میکنه که در ادامه ماجراجویی اون با سگ و دوستان خودش همکاری میکنه تا این اشیاء رو پیدا کنه و بتونه به خونه اش برگرده.

انیمیشن Lost in Oz علاوه بر اینکه میتونه شما رو در پرورش کودک دوزبانه یاری کنه، بلکه به فرزندتون کار تیمی و همکاری با دیگران رو آموزش میده.

علاوه بر این کارتون گمشده در اوز آداب اجتماعی رو هم به کودک آموزش میده تا بتونه خیلی راحت با هم سن های خودش اخت بشه و دوست پیدا کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Lost in Oz زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Lost in Oz مخصوص کودکان 6 سال به بالا تهیه شده، پس در تهیه این کارتون حتما این نکته رو مد نظر قرار بدین. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد حتما کارتون Oni: Thunder God's Tale رو هم براش تهیه کنین.

برای موفقیت در پرورش کودک 2 زبانه باید سعی و تلاش خودتون رو زیاد کنین و با برنامه و هدفمند پیش برین. مشاورین ما در همه حال همراه شما هستن، تا شما رو در آموزش غیر مستقیم زبان انگلیسی به کودک یاری کنن.

پس اگر سوالی یا مشکلی داشتین حتما از بخش پشتیبانی پنل کاربری خودتون، پیغامتون رو برای مشاورین ما بفرستین.