اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
12
12 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Star Wars: Rebels

دانلود کارتون Star Wars: Rebels ، یا همون کارتون جنگ ستارگان: آشوب‌ گران محصول سال ۲۰۱۴ و مناسب بچه‌ های بالای دوازده ساله‌. یه سریال دیگه از مجموعه محبوب جنگ ستارگان.

انیمیشن جنگ ستارگان: آشوب‌ گران بعد از چهار فصل در سال ۲۰۱۸ به پایان رسید. این سریال، پیش درآمدی برای سه گانه اصلی جنگ ستارگانه و پنج سال قبل از رویدادهای «جنگ ستارگان: اپیزود چهارم - یک امید جدید» اتفاق میفته.

این انیمیشن صحنه های اکشن خیلی زیادی داره، از درگیری های تن به تن گرفته، تا نبرد بین هواپیماهای پرنده. گلوله های لیزری، شمشیرهای نوری و انفجارات زیادی که باعث از بین رفتن دشمنان میشه. پس حتما قبل از پخش، این موارد رو در نظر بگیرید.

 

دانلود کارتون Star Wars: Rebels زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Star Wars: Rebels ماجراهای گروه کوچک شورشی، معروف به خدمه ارواح رو دنبال میکنه. خدمه از شخصیت هایی مثل ازرا که یتیمی حساسه، کنان که جدای بازمانده از دستور ۶۶ هست، هرا که خلبان توئیلک و رهبر خدمه‌ است؛ سابین که کارشناس تسلیحات ماندالوریاییه و زب که گارد افتخاریه تشکیل شده.

این سریال، شکل‌ گیری اتحاد آشوب‌ گران و تلاش‌ های خدمه برای مقاومت در برابر حکومت ظالمانه امپراتوری کهکشانی رو بررسی می‌کنه. 

اونها ماموریت های خطرناکی رو انجام میدن، با شخصیت های نمادین جنگ ستارگان روبرو میشن و نقش مهمی توی شورش علیه امپراتوری ایفا می کنن.

در طول سریال جنگ ستارگان: آشوب‌ گران به موضوعات دوستی، وفاداری، فداکاری و مبارزه بین خیر و شر می پردازه. این سریال، افسانه جنگ ستارگان رو گسترش میده و شخصیت ها، مکان ها و درگیری های جدیدی رو معرفی میکنه. 

همینطور شخصیت‌ های آشنا از دنیای بزرگتر جنگ ستارگان، اینجا حضور دارن، مثل دارث ویدر، آهسوکا تانو و گراندادمیرال ترون.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جنگ ستارگان: آشوب‌ گران در وب سایت دوزبانه شو

سریال Star Wars Rebels بخاطر داستان سرایی، توسعه شخصیت‌ ها و نحوه ادغام یکپارچه با جهان گسترده‌ تر جنگ ستارگان، مورد تحسین منتقدان قرار گرفته. 

هم برای طرفداران قدیمی جنگ ستارگان و هم برای کوچیک‌ترها قراره جذاب و هیجان‌ انگیز باشه و روایتی جذاب و اکشن رو در این فرنچایز محبوب ارائه کنه.

انیمیشن Star Wars: Rebels مناسب سنین 12 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 12 سالش شده میتونین این کارتون رو براش پخش کنین. همچنین در کنارش میتونین کارتون Ben 10 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.