اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
10
10 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Ben 10

دانلود کارتون Ben 10 ، یا همون کارتون بن‌ تن که دیگه همه بچه‌ ها باهاش آشنایی دارن و عاشقشن. این سریال اولین بار سال ۲۰۰۵ ساخته شد و مخاطبش بچه‌ های بالای ده ساله. توانایی بن‌ تن، چیزیه که هر پسری آرزوشو داره.

بن تنیسون یه پسر ده ساله‌ است که از دست خانواده‌ اش و هم سن و سالای خودش پریشونه‌. خودش رو هم توی دردسر‌هایی می‌اندازه که به تنهایی از پسشون برنمیاد. 

اون یه وسیله ساعت مانند داره که پیدا کرده و به دستش می‌اندازه و بهش این قدرت رو میده که باهاش می‌تونه به 10 تا موجود قدرتمند تبدیل بشه.

 

دانلود کارتون Ben 10 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اینکه کدوم شخصیت خوب و کدوم منفیه، توی انیمیشن Ben 10 کاملا مشخصه. قهرمانای کارتون هم همیشه دارن برای دلیل درستی مبارزه می‌کنن. 

بن از پدربزرگ و دخترعموش گوئن کمک می گیره. اون هیچ‌ وقت برای درخواست کمک، احساس ضعف نمی‌کنه. گوئن هم دختر قوی هست و الگوی مناسبی برای بچه‌هاست.

مسلما باید انتظار خشونت رو توی انیمیشن بن‌ تن داشته باشین. شدت آنچنانی نداره اما خب خشونت های مختلفی رو داریم. از لگد و مشت زدن گرفته تا کشتی گرفتن و تیراندازی کردن، و همچنین هیولاهای ترسناکی که توی این کارتون وجود دارن. پس قبل از پخش این کارتون، حتما به ابن موارد توجه داشته باشین.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون بن‌ تن در وب سایت دوزبانه شو

سریال Ben 10 خوش رنگ و رو هست و بیشتر به استایل انیمه می‌خوره. هیجان و اکشنی که توی سریال هست، بچه‌ ها و مخصوصا پسربچه‌هایی که علاقه‌مند به این ژانر هستن رو مجذوب خودش می‌کنه.

انیمیشن بن تن مناسب سنین 10 سال به بالاست. پس به رده سنی این انیمیشن توجه داشته باشین. همچنین در کنارش میتونین کارتون Glitch Techs رو هم برای فرزندتون پخش کنید.