رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون Glitch Techs

دانلود کارتون Glitch Techs یا همون کارتون تکنسین‌ های گلیچ محصول سال ۲۰۲۰ و مناسب بچه‌ های بالای ۸ ساله. این سریال که براساس بازی ساخته شده، بچه هارو به کار گروهی تشویق می‌کنه.

داستان انیمیشن تکنسین‌ های گلیچ حول محور این موضوع می‌چرخه که وقتی اشکال فنی توی بازی‌ های ویویویی بوجود میاد، آدم بده قصه وارد دنیای آدما میشه و نمیذاره طرف، فرق تجربه ی دنیای واقعی و دنیای بازی رو تشخیص بده. و تکنولوژی هم به تکنسین‌ ها کمک می‌کنه تا حافظه مردم رو پاک کنن و متوجه این اشکالات فنی نشن.

 

دانلود کارتون Glitch Techs زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

با اینکه شخصیت‌ های انیمیشن Glitch Techs با هم تفاوت دارن، از فایو و مایکو گرفته، که پرشور و آماده همکاری هستن بگیر تا میتچ، که هرکاری برای برنده شدن می‌کنه. در نهایت وقتی کنار هم گذاشته بشن، هدف یکسانی دارن و نهایت تلاششون رو میکنن.

و از اونجایی که توی سریال تکنسین‌ های گلیچ ، شخصیت‌ ها درگیر گیر انداختن آدم بدا هستن، سبک بازی‌ های ویدیویی رو هم اینجا داریم و از یه سری سلاح‌ های لیزری استفاده میشه، انفجار و خرابی هم داریم، اما هیچکس طولانی مدت آسیب نمی‌بینه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون تکنسین‌ های گلیچ در وب سایت دوزبانه شو

سریال Glitch Techs با موضوع گیرا و شخصیت‌ های جذابی که داره، قطعا هم طرفدارای گیمینگ و هم بچه‌ هایی که آشنایی با این موضوع ندارن، رو به سمت خودش میکشونه.

کارتون Glitch Techs مناسب کودکان 8 سال به بالاست و حتما رده سنی کارتون ها رو مد نظر قرار بدین. همچنین تکرار کارتون ها نقش به سزایی در یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان دارن که از این موضوع هم غافل نشین. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهادمون اینه که کارتون Team Zenko Go رو هم براش پخش کنید.