رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Special Agent Oso

دانلود کارتون Special Agent Oso ، که بچه‌ ها به اسم کارتون مامور ویژه اوسو می‌شناسنش، محصول سال ۲۰۰۹ و برای بچه‌ های بالای سه ساله. پاندای کوچولوی داستان ما، سرگرم کننده است.

توی انیمیشن مامور ویژه اوسو ، پاندای بامزه‌ای به اسم اوسو به کمک بچه‌ ها میاد و به اونها توی مسائل مختلفی مثل تمیز کردن اتاقشون، پیدا کردن اشیای گمشده، و برنامه‌ ریزی کردن کمک می‌کنه. 

اون هر لحظه، آماده کمک کردن به بچه‌هاست‌. با کمک دوستان و مربی‌ هایی که کنار خودش داره، هیچ کاری نیست که از پسش برنیاد.

 

دانلود کارتون Special Agent Oso زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Special Agent Oso با بینندگان کوچولو ارتباط می‌گیره و مهارت‌ هایی که مناسب سن اونها باشه، مثل تشخیص شکل‌ ها و حل مسائل رو به اونها یاد میده. 

این کارتون مدام پیام اصلیش رو تکرار و تاکید می‌کنه: لذت کمک کردن به بقیه. اوسو همیشه خیلی خوشحال میشه تا دستی به کسی برسونه.

شخصیت اصلی کارتون مامور ویژه اوسو ، الگوی به شدت مناسبی برای کوچولوهاست. هیچ‌ وقت کسیو از کمکش دریغ نمی‌کنه و از استقامت و تدبیر استفاده می‌کنه، تا از پس مشکلات بر بیاد. اون از مهارت‌ هایی که یاد می‌گیره، توی مسائل مختلف استفاده می‌کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون مامور ویژه اوسو در وب سایت دوزبانه شو

قطعا بچه‌ ها با دیدن سریال Special Agent Oso ، اوسو رو دوست صمیمی خرسی و مهربون خودشون می‌دونن. اون برای بچه‌ هایی که کمکشون میکنه، حکم یه قهرمان رو داره.

بچه‌ ها هم با مشکلاتی که توی سریال می‌بینن همدردی میکنن و از دیدنش لذت می‌برن. پس دیدن این کارتون زیبا رو از فرزندتون دریغ نکنید.

کارتون Special Agent Oso مناسب کودکان 3 سال و بالاتره و یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش کودک دوزبانه است. پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Curious George رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.