اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
 • فصل 1
 • فصل 2
 • فصل 3
 • فصل 4
 • فصل 5
 • فصل 6
 • فصل 7
 • فصل 8
 • فصل 9

دانلود کارتون Curious George

دانلود کارتون Curious George ، انیمیشن Curious George یک کارتون آمریکایی برپایه کتابی به همین نام است. شبکه PBS Kidsکارتون جرج کنجکاو رو در سال 2006 تولید و پخش کرد که بعد از 9 فصل در سال 2015 پایان یافت. اما بدلیل استقبال شدید کودکان و والدین از این کارتون ، بخاطر پرمحتوا بودن و داشتن بار آموزشی زیاد در سال 2018 ساخت فصل 10 شروع شد. شخصیت های جدیدی وارد انیمیشن جورج کنجکاو شدند. در حال حاضر در سال 2020 فصل 13 این انیمیشن زیبا در حال پخش می باشد. همچنین لازم به ذکر است که این کارتون ، 3 فیلم سینمایی بنام های زیر در دسترس هستند.

 • Show Me The Monkey
 • Follow That Monkey
 • Back to the Jungle

این کارتون ها بترتیب محصول سال های 2006، 2009 و 2015 هستند.   شخصیت اصلی این کارتون ، یک میمون بازیگوش به نام جورج است. محیط اطراف او براش ناشناخته است ، پس سعی می کند آن را کشف کند و این امر منجر به ماجراجویی های زیادی برای جورج می شود. جرج تمام تلاشش را می کند تا مسائل ناشناخته را درک کند. در طول ماجرای هر قسمت فرزند شما را نیز با خود به کشف و شناخت این مسائل می برد. در پایان قسمت ، فرزند شما موفق میشود که همراه با جورج ، آن مسائل را درک و یاد گیرد. لغات و کلماتی که در این کارتون بکار رفته اند همگی جزو کلمات پرکاربرد هستند که می توانند در آموزش زبان انگلیسی و پرورش کودک دو زبانه به شما کمک کنند.  

 

دانلود کارتون Curious George زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر قسمت از کارتون جورج کنجکاو به مدت 30 دقیقه است که هر قسمت به 2 بخش جداگانه تقسیم می شود. در آخر هر بخش یک بخش لایو اکشن نیز وجود دارد که زندگی جورج را در جهان واقعی به تصویر میکشد. از فصل 1 تا 9 کارتون Curious George شاهد این موضوع هستیم که در این بخش ها به موضوعات متعددی از جمله علوم و ریاضی و... اشاره میشود. که هم فرزند شما را با این مفاهیم و جزئیات آنها آشنا می کند و هم لغات مربوط به این موضوعات را آموزش میدهد.   داستان کارتون جرج کنجکاو در دو منطقه شهری و روستایی اتفاق می افتد. در شهر ، جورج به همراه مرد کلاه زرد در یک آپارتمان زندگی می کند. که در نزدیکیشان سوپر مارکت، موزه، پارک، باغ وحش، رستوران و کلی مکان دیگر است که جورج به اکتشاف همه آنها می پردازد. اما زمانی که جورج و مرد کلاه زرد برای تعطیلات به روستا می روند در یک کلبه چوبی نزدیک دریاچه زندگی می کنند که نهرها و رود های فراوانی دارند. در آنجا جورج با الی و بیل دوست می شود و در محیط سرسبز آنجا به بازی با آنها می پردازد.

  

آموزش زبان با تماشای آنلاین کارتون Curious George در وب سایت دوزبانه شو

هدف از ساخت و پخش کارتون جورج بازیگوش ، آموزش مهارت های زندگی و پرورش استعداد کودکان بوده است. بدلیل اینکه داستان کارتون در دو محیط شهری و روستایی اتفاق میافتد، کارتون جورج میمون به راحتی کودکان را با این 2 محیط و اطراف آنها آشنا می کند. تا فرزند شما بتواند به راحتی محیط اطراف خود را درک کرده و به کشف آن بپردازد و درنهایت منجر به پرورش مهارت های اجتماعی و پرورش استعداد او خواهد شد.   انیمیشن Curious George مخصوص کودکان 2 سال به بالا است که در تهیه این کارتون حتما به این موضوع دقت فرمایید. بدلیل اینکه این کارتون به کشف محیط اطراف و درک مسائل می پردازد حتما سعی کنید زمانی که کودک شما آماده تماشای کارتون است آن را برایش پخش کنید. حتما در نظر داشته باشید که کارتون را برای سرگرمی او پخش کنید و متوجه نشود که برای آموزش زبان انگلیسی است.