اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Space Racers

دانلود کارتون Space Racers ، این کارتون سریالی محصول سال 2014 هستش، که تاکنون در 2 فصل منتشر شده و شامل 90 قسمت 10 تا 12 دقیقه ای میشه.

داستان انیمیشن فضاپیماها درباره چند دوست فضاپیما به نام های رابین و هاوک و ایگل است، که در یک آکادمی فضایی واقع در منظومه شمسی پرواز میکنن و با همدیگه به ماموریت های فضایی میرن، تا راز و رمزهای منظومه شمسی رو کشف کنن.

 

دانلود کارتون Space Racers زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Space Racers شگفتی های فضا رو به فرزندتون نشون میده و مسائل مربوط به فضا رو بهش آموزش میده. همچنین با اهمیت کار تیمی و همکاری با دوستانش آشنا میشه.

کارتون فضاپیماها باعث برانگیخته شدن حس کنجکاوی فرزند شما میشه و بهش اهمیت مهربانی و کمک به دوستانش رو نشون میده. این کارتون مناسب بچه های پیش دبستانی هست و علم و فضا رو بهشون یاد میده.

 

تماشای آنلاین کارتون فضاپیماها زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

بین شخصیت های کارتون Space Racers یک سری رفتار رقابتی وجود داره که واقعا جای نگرانی نیست. همچنین برخی از قسمت ها بر روی گم شدن و لحظات پر خطر در فضا تمرکز داره، که همه اونها به خوبی خاتمه پیدا میکنن و برای کودک درس عبرت میشن.

انیمیشن فضاپیماها مناسب کودکان 5 سال به بالاست. همچنین اگر فرزند شما از این کارتون استقبال کرده، میتونید کارتون Ready Jet Go! رو هم براش پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.