رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Ready Jet Go!

دانلود کارتون Ready Jet Go! ، انیمیشن Ready Jet Go! در بین سال های 2016 الی 2019 در آمریکا و کانادا تولید و پخش شده است که تمرکز اصلی آن آموزش علوم و فضا و لغات انگلیسی مربوط به این زمینه ها است. 

این انیمیشن در دو فصل تولید شده است که فصل اول آن 40 قسمت و فصل دوم آن شامل 24 قسمت است که جمعا 64 قسمت دارد.

همچنین انیمیشن ردی جت گو تاکنون برنده چندین جایزه مهم از جمله جایزه منتخب والدین شده است. 

داستان اصلی کارتون ردی جت گو درباره فضایی بنام جت است که اهل سیاره خیالی بورتون 7 هستند و همراه با خانواده خود در واشنگتون زندگی میکنند و مشغول مطالعه رفتار انسان ها و طرز لباس پوشیدن آنها هستند. 

جت دوستان زیادی دارد که از صمیمی ترین آنها ، بچه های همسایه شان یعنی سیندی، میندی و سین هستند. 

این سه کودک میدانند که جت فضایی است ولی انسان های دیگر نمیدانند. 

خانواده جت سفینه ای دارند که میتواند آنها را به فضا ببرد. در طول هر قسمت ، فرزند شما با مفاهیم علمی و ستاره شناسی آشنا خواهد شد و در پایان هر قسمت نیز این مفاهیم بیشتر بیان میشود.

 

دانلود کارتون Ready Jet Go! زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

با تماشای کارتون Ready Jet Go علاوه بر اینکه فرزند شما با فضانوردی و زمین شناسی آشنا خواهد شد. 

با شنیدن لغات انگلیسی آن بصورت کاملا غیر مستقیم این لغات را فرا خواهد گرفت و همچنین با تکرار شدن آنها در طول قسمت ها ، این لغات در ذهن کودک تثبیت خواهد شد و در اصل خود لغت را به همراه مفهوم آن یاد خواهند گرفت و زمان استفاده از لغت و جملات را نیز خواهند آموخت. 

انیمیشن Ready Jet Go مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده است چرا که مطالب و مفاهیم آن برای برای کودکان 5 سال به بالا قابل درک است. 

پس حتما به این امر دقت فرمایید و همچنین برای داشتن یک آموزش زبان انگلیسی موفق به کودک خود و پرورش کودک دو زبانه حتما سعی کنید این موضوع را که کارتون ها برای آموزش زبان انگلیسی هستند را از کودک خود مخفی کنید.

 کاری کنید که صرفا فکر کند این کارتون ها برای سرگرمی هستند و اجباری در تماشای آنها نداشته باشد. بعد از مدتی خودتان تاثیر کارتون ها را بر روی فرزندتان خواهید دید.

نظرات

مریم کیا
سلام متاسفانه کارتون ready jet go به صورت کامل در سایت قرار داده نشده است
2 زبانه شو

با سلام. این کارتون جمعا 64 قسمت داره که کامل در سایت قرار گرفته. متاسفانه در متن پست بدلیل اشتباه تایپی 70 اعلام شده بود که عذر خواهی میکنیم.