اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Snoopy in Space

دانلود کارتون Snoopy in Space ، که به فارسی میشه کارتون اسنوپی در فضا ، یه مجموعه تلویزیونی انیمیشنیه که سال ۲۰۱۹ منتشر شد. 

این سریال، بخشی از مجموعه بادام زمینیه که شخصیت های محبوب خلق شده توسط چارلز ام. شولز رو به نمایش میذاره.

انیمیشن اسنوپی در فضا ماجراهای سگی به اسم اسنوپی رو دنبال میکنه که سفری رو برای تبدیل شدن به یه فضانورد شروع میکنه. 

اسنوپی و همراه وفادارش، وودستاک، به برنامه فضایی ناسا ملحق میشن و برای تحقق رویاهاشون برای کاوش در فضای بیرونی، تحت آموزش قرار میگیرن. 

این سریال طنز، تخیل و عناصر آموزشی رو با هم ترکیب کرده تا بچه‌ ها رو جذب خودش کنه.

 

دانلود کارتون Snoopy in Space زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در طول قسمت‌ های انیمیشن Snoopy in Space ، اسنوپی و وودستاک با چالش هایی روبرو میشن، در مورد اکتشافات فضایی یاد میگیرن و با فضانوردان و دانشمندان مختلف ناسا رو به رو میشن. 

این سریال مفاهیم علمی، مأموریت‌ های فضایی و شگفتی‌ های جهان رو در بر میگیره و در عین حال مضامین دوستی، پشتکار و دنبال کردن علایق رو برجسته میکنه.

سبک انیمیشن اسنوپی در فضا ، ادای احترام به کمیک اصلی نویسنده، چارلز ام. شولز هست و طراحی بصری نمادین و جذابیت شخصیت های «بادام زمینی» رو حفظ کرده. 

هدف این سریال، سرگرم کردن و الهام بخشیدن به کودکان، پرورش کنجکاوی در مورد فضا و برانگیختن تخیل اونهاست.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اسنوپی در فضا در وب سایت دوزبانه شو

سریال Snoopy in Space در درجه اول برای کودکان، مخصوصا کودکان پیش دبستانی و سنین ابتدایی مدرسه هدف قرار گرفته. محتوای مناسب این سن رو ارائه میده، شخصیت‌ های مرتبط و جنبه‌ های آموزشیش، اونو برای مخاطبان جوان علاقه‌مند به کاوش در فضا، ماجراجویی و شخصیت‌ های محبوب «پاناتز» مناسب میکنه.

کارتون Snoopy in Space مناسب کودکان 4 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 4 سالش شده، به هیچ عنوان این کارتون آموزنده و زیبا رو از دست ندین. همچنین پیشنهادمون اینه که در کنارش، کارتون Space Ranger Roger رو هم برای فرزندتون پخش کنید.