اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Space Ranger Roger

دانلود کارتون Space Ranger Roger ، یا به فارسی کارتون راجر رنجر فضایی تولید سال ٢٠١٧ و مناسب کودکان بالای سه ساله‌. این سریال ماجراهای راجر، تکاور فضایی رو دنبال می کنه، که برای کمک به نیازمندان اختصاص یافته.

داستان انیمیشن راجر رنجر فضایی در مورد اینه که راجر به همراه گروه ربات‌ هاش ، مشکلات رو حل می‌کنن، سطح زمین رو با سفینه فضایی‌ شون که بهش میگن سفینه دوستی، سیگنال‌ های خطر رو اسکن می‌کنن تا اگه کسی تو دردسر بود، به کمکش برن.

 

دانلود کارتون Space Ranger Roger زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

وقتی یه سیگنال پریشانی تشخیص داده میشه، وظیفه راجره تا گروهش رو برای یه عملیات نجات آماده و راهی کنه. ربات‌ های رفع مشکل، که ابزارها و توانایی‌ های مختلفی دارن، به راجر توی حل مشکلات، تعمیر اشیا و صرفه‌جویی در روز، کمک می‌کنن.

اونها به عنوان یک گروه، به مقابله با چالش هایی که درگیرشن، میرن و با هم کار می کنن.

انیمیشن Space Ranger Roger روی موضوعات کار گروهی، حل مسئله و کمک به دیگران تاکید داره. هر قسمت، مأموریت جدیدی رو برای راجر و تیمش ارائه می‌کنه، که اهمیت همکاری و استفاده از مهارت‌ ها و منابعشون رو برای ایجاد تأثیر مثبت، نشون میده.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون راجر رنجر فضایی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون راجر رنجر فضایی از طریق محیطی با مضمون فضایی، تخیل کودکان رو برمی انگیزه و مفاهیم اولیه علمی رو معرفی می کنه. هدف این سریال، سرگرمی و آموزش بچه‌هاست و در عین حال، ارزش های ارزشمندی مثل همدلی، حل مسئله و اهمیت کمک کردن رو ترویج می کنه.

انیمیشن Space Ranger Roger برای کوکان 3 سال به بالا تولید شده و بچه ها عاشق کارتون های فضانوردی هستن. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Team Umizoomi رو هم برای فرزند دلبتدتون پخش کنید.