رده سنی
12
12 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Skylanders Academy

دانلود کارتون Skylanders Academy ، که شاید بچه‌ ها اون رو به اسم کارتون آکادمی اسکایلندرز بشناسن، محصول سال ۲۰۱۶ و مناسب کودکان بالای دوازده ساله.

در انیمیشن آکادمی اسکایلندرز ، اژدهای قوی به نام اسپایرو، به گروه جنگجویی ملحق میشه، که باید از خونه‌شون در برابر خطر محافظت کنن. اون قوی‌ترین بین همرزم‌هاشه و مشخصه که آینده درخشانی داره، اما غرورش نمی‌ذاره که مثل بقیه دوستانش، موفق باشه. فقط با تلاش‌ های زیاد و تواضع هست که اسپایرو می‌تونه هم‌گروهی خوبی برای بقیه باشه و به رنک‌ های بالاتر راه پیدا کنه، تا وطنش رو از دست شرور‌ها محفوظ نگه داره.

 

دانلود کارتون Skylanders Academy زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت اسپایرو در انیمیشن Skylanders Academy برای بچه‌ ها می‌تونه الگوی خوبی باشه. با اینکه در ابتدا مغرور و خودبینه، اما در عین حال جنگجوی فوق‌ العاده‌ایه، که از جونش برای محافظت از وطنش مایه می‌ذاره. شاید اولش توی کار گروهی خوب نباشه، اما برای محافظت از وطن، تلاش‌ های همه‌ است که جواب میده، بنابراین اسپایرو خودشو تغییر میده تا بهتر بشه.

خشونتی جز اون چیزی که انتظارش رو دارین توی سریال آکادمی اسکایلندرز وجود نداره. تعدادی اژدها رو داریم که از دهنشون آتیش می‌زنه بیرون، جنگ‌های متداول و غیره. اما نشونی از آسیب رسیدن به کسی توی سریال دیده نمی‌شه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آکادمی اسکایلندرز در وب سایت دوزبانه شو

اگه بخوایم از پیام‌ های مثبتی که توی سریال Skylanders Academy وجود داره بگیم، بچه‌ ها با دیدنش یاد می‌گیرن که موفقیت به آسونی دست نمیاد و به واسطه تلاش و تواضع هست که این امکان پذیره‌. وقتی اسپایرو می‌فهمه که رفتارهاش روی بقیه تاثیر می‌ذاره، سعی می‌کنه تغییر کنه. تشخیص شخصیت‌ های خوب و منفی هم توی کارتون کاملا مشخصه.

کارتون Skylanders Academy مناسب بچه های بالای 12 ساله. پس حتما به رده سنی این کارتون توجه داشته باشین. همچنین پیشنهاد میکنیم کارتون Insectibles رو هم در کنارش برای فرزندتون پخش کنید.