اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
9
9 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Insectibles

دانلود کارتون Insectibles ، محصول سال 2015 شبکه آمازون هستش که در یک فصل منتشر شده و شامل 52 قسمت جذاب میشه.

داستان انیمیشن حشره ها زندگی یک پسر بچه بنام زک و پدربزرگش رو روایت می‌کنه که در معرض یک گاز کوچک شونده قرار میگیرن و به اندازه یک حشره در میان.

حالا اونها با حشرات ساخته شده توسط پدربزرگ روبرو میشن و در یک ماجراجویی سعی میکنن تا جلوی یک ملکه حشرات شیطانی رو بگیرن و...

 

دانلود کارتون Insectibles زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Insectibles نکات آموزنده زیادی برای فرزندتون داره که از جمله اونها میشه به روابط مثبت خانوادگی، دوستی، شجاعت و پشتکار اشاره کرد.

کارتون حشره ها رابطه خوب بین پدربزرگ و نوه اش رو نشون میده. همچنین شخصیت های آن هیچکدام کامل نیستن اما هر کدوم ویژگی های مثبت زیادی دارن. فرزندتون متوجه خواهد شد که هیچ فردی کامل نیست اما میتونه ویژگی های مثبت خودش رو بیشتر کنه.

توجه: در این کارتون، خشونت خیلی خفیف فانتزی گونه ای وجود داره، مثل انفجار، سقوط و تعقیب و گریز با سرعت بالا، که البته حالت طنز گونه داره و هیچکدام باعث ایجاد صدمه نمیشه.

 

تماشای آنلاین کارتون حشره ها زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Insectibles مناسب کودکان 9 سال و بالاتره، که والدین باید موقع تهیه این کارتون، به رده سنی اون نیز توجه کنن.

همچنین اگر متوجه شدین که فرزند دلبندتون از دیدن این کارتون داره لذت میبره، پیشنهاد می کنیم کارتون Dodo رو هم براش تهیه و پخش کنید.

تکرار پخش کارتون ها رو حتما حتما توی برنامه قرار بدین چرا که این امر در جهت پرورش کودک دوزبانه خیلی بهتون کمک میکنه و باعث میشه که کودک شما لغات و اصطلاحات به کار رفته در کارتون رو بهتر و بیشتر درک کنه.