رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Simon

دانلود کارتون Simon ، یا به فارسی کارتون سایمون ، محصول سال ۲۰۱۶ و مناسب بچه‌ های بالای سه ساله. توی این کارتون، شاهد ماجراجویی‌ های خرگوش بامزه قصه‌مون هستیم.

انیمیشن سایمون در مورد خرگوشی انسان‌ نماست، که با والدینش آندره و اوا و داداش کوچیکش گاسپارد و یه گربه نارنجی خونگی به اسم میلو، زندگی می‌کنه و اونها به ماجراجویی‌ های زیادی میرن.

 

دانلود کارتون Simon زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت اصلی انیمیشن Simon ، خرگوشی کوچولو سرشار از انرژی و خلاقیته. او به عنوان خرگوشی شیطون و کنجکاو به تصویر کشیده میشه، که مدام خودشو توی موقعیت های خنده دار و ماجراجویانه میندازه.

ماجراهای سایمون، این خرگوش کوچولوی پرانرژی و خلاق، چالش‌ ها و رفتارهای شیطنت‌ آمیزی که اغلب با بزرگ‌ شدن به وجود میاد، رو بررسی می‌کنه. مخصوصا مرحله‌ ای که بچه‌ ها دنبال استقلال هستن و مرزها رو کنار می‌زنن.

سریال Simon مضامینی مثل استقلال، خلاقیت، حل مسئله، همدلی و اهمیت خانواده و دوستی رو توی خودش داره. هدف این کارتون، سرگرم کردن و آموزش بچه‌ ها با ارائه موقعیت های مرتبط و نشون دادن راه های مثبت برای مقابله با چالش هاست.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون سایمون در وب سایت دوزبانه شو

در ‌کل کارتون سایمون محتوای سرگرم کننده و آموزشی برای کودکان خردسال ارائه میده. همینطور  یادگیری، حل مسئله و انعطاف‌ پذیری بچه‌ها رو ارتقا میده، در عین حال روی اهمیت شوخ طبعی و نگرش مثبت تأکید میکنه.

کارتون Simon یه کارتون آموزنده مناسب کودکان 3 سال به بالاست. پس حتما این کارتون آموزنده رو از دست ندین. همچنین میتونین در کارش از کارتون های خوب دیگه ای نظیر کارتون Caillou برای پرورش کودک دوزبانه استفاده کنید.