اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4
  • فصل 5

دانلود کارتون Caillou

دانلود کارتون Caillou ، انیمیشن Caillou در سال 1997 و در کشور کانادا تولید شد، که اخرین قسمت آن در سال 2010 پخش شد. تمامی قسمت های این انیمیشن، برگرفته از کتاب های Hélène Desputeaux هستند، که یک معلم بود. 

کارتون کایلو برای کودکان بالای 2 سال مناسب است، که یک مجموعه خانوادگی می باشد. هدف اصلی آن، آموزش زبان انگلیسی و مهمتر از آن، آموزش مهارت های زندگی به کودکان است. 

کارتون کایو که کایلو نوشته می شود ولی کایو خوانده می شود. درباره پسر بچه ای 4 ساله بنام کایو است که محیط پیرامونش، او را حیرت زده می کند و می خواهد این محیط را بهتر بشناسد. 

کایو به همراه پدر و مادرش و خواهر کوچکترش، رزی، زندگی می کند. با خانواده یا دوستان خود به ماجراجویی های متنوعی می پردازد. همچنین در هر قسمت از کارتون کایلو، شخصیت اصلی، به رویا پردازی های متعددی نیز می پردازد. 

فرزند شما با تماشای این کارتون، نه تنها به کشف محیط اطراف خود علاقمند خواهد شد،  بلکه بصورت غیر مستقیم، لغات روزمره زبان انگلیسی را نیز خواهد آموخت. 

 

دانلود کارتون Caillou زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

دانشگاه ویرجینیا در سال 2011 مطالعه ای را بر روی چند کارتون انجام داد که کایو هم جزو آنها بود. از دیگر کارتون ها می توان به باب اسفنجی اشاره کرد. 

نتایج این بررسی و تحقیق نشان داد کودکانی که انیمیشن کایو را تماشا کرده اند، مهارت اجتماعی بالایی دارند. همچنین در شناخت محیط پیرامون خود، بهتر از بقیه عمل می کنند که این یعنی از قدرت شناختی بالایی بهره مند می شوند. 

از ویژگی های بارز کارتون کایلو این است که مخصوص یک جنس (پسر یا دختر) نیست. هم دخترها و هم پسرها می توانند به خوبی با کایو، خانواده و دوستانش ارتباط برقرار کنند.  

هر قسمت از فصل های 1 تا 3 کارتون Caillou ، دارای تم آموزشی متفاوتی است که به بخش های کوچک متعددی تقسیم و در نهایت با هم ادغام می شوند. 

از جمله ی این بخش ها میتوان به نمایش عروسکی یا کودکان در دنیای واقعی اشاره کرد. فصل های 4 و 5 با کمی تغییر، کودکان واقعی را به تصویر میکشد. 

از موفقیت های کارتون کایلو این است که در سال ۱۹۹۸ جایزهٔ بهترین سریال انیمیشن (از آکادمی سینما و تلویزیون کانادا) را از آن خود کرد. 

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کایو در وب سایت دوزبانه شو

از شخصیت های انیمیشن کایو می توان رزی خواهر کایو، دوریس و بوریس که پدر و مادرش هستند و گیلبرت که گربه کایو است، اشاره کرد. همچنین پدربزرگ و مادربزرگ کایو نیز با همین نام ها حضور دارند. 

کایو دوستان صمیمی زیادی دارد که میتوان به لیو، سارا، آندره، جولی و... اشاره کرد و در طول مدت قسمت ها، کایو را همراهی می کنند. 

کارتون Caillou در 5 فصل برای کودکان 2 سال به بالا مناسب است، که هم بتواند به آنها لغات پایه ای و روزمره زبان انگلیسی و هم مهارت های اجتماعی را بیاموزد. 

اصل یادگیری فرزند شما بصورت غیر مستقیم است، پس بگذارید هر وقت که دلش خواست با هدف سرگرمی، این کارتون ها را تماشا کند. دو زبانه شو این اطمینان را به شما میدهد که با گذشت زمان، این کارتون ها تاثیر خود را خواهند گذاشت.