رده سنی
6
6 سال به بالا
سطح
شکوفه : ادامه بده، اینها قدم های اولیه هستن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Silly Sundays

دانلود کارتون Silly Sundays ، یک مجموعه کمدی ایرلندی است که در سال 2023 برای کودکان سنین مهد و پیش دبستانی تولید و پخش شد و اکنون فرزند دلبندتون میتونه این کارتون رو به زبان انگلیسی تماشا کنه و در کنار خنده ، زبان انگليسی رو بصورت غیرمستقیم یاد بگیره.

البته بچه ها، این کارتون رو با عنوان فارسی انیمیشن یکشنبه های احمقانه هم میشناسنش.

اصطلاح یکشنبه های احمقانه، برنامه به روزی که در اون روز، همه افراد تمامی مشکلات و استرس هاشون رو کنار میزارن و روزی شاد و پر از تفریح رو تجربه میکنن.

که کارتون یکشنبه های احمقانه هم میخواد این حس رو در کودک ایجاد کنه تا استرس ها رو کنار بزاره و همیشه شاد و پر انرژی باشه.

این مجموعه تاکنون در 1 فصل تولید و منتشر شده که تاکنون 40 قسمت ازش تولید شده و قسمت های جدید هم براش قطعا منتشر خواهد شد، که 2 زبانه تمامی این قسمت ها رو براتون فراهم میکنه.

همچنین هر قسمت از این کارتون در حدود 7 دقیقه است که میتونه فرزند شما رو ساعت ها در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Silly Sundays زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Silly Sundays درباره سونیا، هوگو و مل هست که با همدیگه کلی خاطرات شیرین و بیاد ماندنی با مادر، پدر و مادربزرگشون میسازن.

این بچه های شیرین، کل روز رو به همراه خانوادشون میگذرونن و در روز یکشنبه های احمقانه، کلی شادی میکنن و موضوعات جدیدی رو تجربه میکنن.

اتفاقات عملا در اخر هفته و روز یکشنبه رخ میده، روزهایی که همه تعطیل هستن و سعی میکنن با خانواده هاشون وقت بگذرونن. 

تماشای کارتون یک شنبه های احمقانه میتونه به کودک، ارزش خانواده رو یاد بده تا درک کنه که خانواده همیشه کنار فرد هست و میتونه کلی خاطره شیرین باهاشون داشته باشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون یکشنبه های احمقانه در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Silly Sundays مخصوص کودکان 6 سال به بالا و پیش دبستانی ساخته شده، تا روزهای تعطیل اونها رو به تصویر بکشه و بتونن بخوبی درک کنن. 

پس اگه فرزندتون 6 سالش شده در تهیه این کارتون شک نکنین.

همچنین اگه فرزندتون از انیمیشن یکشنبه های احمقانه خوشش اومده، 2 زبانه شو توصیه میکنه که کارتون Lilybuds رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.