اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Lilybuds

دانلود کارتون Lilybuds ، این کارتون سریالی محصول سال 2018 تا 2019 است و در کشورهای فرانسه، انگلستان و آمریکا تولید شده، که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن لی لی بادز میشناسنش.

کارتون لی لی بادز در طول پخش خودش شامل 1 فصل میشه که جمعا 52 قسمت جذاب و متنوع داره.

این کارتون هر قسمتش در حدود 11 دقیقه است که میتونه فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک 2 زبانه به مدت 10 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Lilybuds زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Lilybuds در شهری کوچیک اتفاق میافته که موجودات کشاورز جادویی در اونجا زندگی میکنن و ماجراجویی های اونها رو به تصویر میکشه.

در این کارتون هر کاراکتر یه شخصیت جالب و منحصر بفرد داره، که با همکاری و کمک هم قصد دارن جایی که در اون زندگی میکنن رو آباد کنن.

اونا در طول این کارتون کلی گل و گیاه میکارن و اونها رو پرورش میدن و بهشون رسیدگی میکنن تا اینکه در هر قسمت مشکلاتی سراغشون میاد و باید حلشون کنن.

 

تماشای آنلاین کارتون لی لی بادز زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Lilybuds میتونه کودک رو با مفاهیم کلی گل و گیاه آشنا کنه تا اینکه فرزندتون متوجه اهمیت طبیعت و گیاهان بشه.

این کارتون مخصوص کودکان 6 سال به بالا تولید شده که اکثرا دختر کوچولوها به این کارتون علاقه خاصی نشون میدن، پس هنگام تهیه اش به این نکته توجه داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از کارتون لیلی بادها خوشش اومده، حتما کارتون My Fairy Troublemaker 2022 رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

اگر در هر زمان فکر کردین که به بن بست خوردین یا سوالی در مسیر آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم براتون پیش اومد ، حتما با کارشناسان 2 زبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.