رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون My Fairy Troublemaker 2022

دانلود کارتون My Fairy Troublemaker 2022 ، یک فیلم سینمایی هستش که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن پری دردسر ساز من میشناسن و محصول کشور آمریکاست.

کارتون پری دردسر ساز من مدت زمان پخش تقریبا ۸۵ دقیقه ای داره، و می‌تونه در این مدت فرزند شما رو در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

همون طور که میدونین کارتون های سینمایی میتونن در طول برنامه پخش، تنوعی برای کودک ایجاد کنن و در زمینه پرورش کودک دوزبانه، موضوعات جدیدی رو به کودک معرفی کنن.

 

دانلود کارتون My Fairy Troublemaker 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون My Fairy Troublemaker 2022 درباره یه پری کنجکاو و زرنگ به نام ویولتا است که به دنیای انسان ها سفر می‌کنه و اونجا گیر می‌افته. حالا پری داستانمون برای اینکه به دنیای خودش برگرده از هیچ تلاشی دریغ نمیکنه.

تا اینکه با دختری ۱۲ ساله بنام مکسی آشنا میشه و باهاش دوست میشه، تا با کمک اون بتونه به دنیای پری ها برگرده اما در ادامه با مسائلی روبرو میشه و کلا مسیر رو عوض می‌کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون پری دردسر ساز من 2022 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون My Fairy Troublemaker 2022 برای سنین 6 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست پس این نکته رو حتما مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از کارتون پری دردسر ساز من خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم کارتون Owlegories رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.