اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
سطح
میوه : دیگه وقتشه، ثمره رو خواهی دید
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1

دانلود کارتون Shutterbugs

دانلود کارتون Shutterbugs ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن شاتر باگز میشناسن و بعضی بچه ها هم با عنوان انیمیشن حشرات شاتر میشناسنش.

کارتون شاتر باگز محصول سال 2015 کشور کانادا است و در طول پخش خودش در یک فصل تولید شده، که جمعا شامل 51 قسمت متنوع و آموزشی برای کودک میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از این کارتون در حدود 11 دقیقه است، که میشه گفت در مسیر پرورش کودک دو زبانه میتونه فرزند شما رو در حدود 9 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Shutterbugs زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Shutterbugs درباره حشرات مختلفی هست که در شهر خودشون در حال زندگی هستن و گاهی در شهرشون اتفاقات عجیبی اتفاق میافته که سعی میکنن اونها رو درک کنن.

این اتفاقات همیشه خیلی مرموز و عجیب هستن بطوریکه کسی اونها رو درک نمیکنه. اینجاست که حشرات شاتر وارد میشن و رمز و راز پشت اون اتفاق رو کشف میکنن.

این کارتون به کودک از طریق یک تم کمدی، آموزش میده که محیط اطرافش رو بخوبی درک کنه و بشناستش و این کار رو با آموزش طرز نگاه کردن به موضوع انجام میده.

این کارتون به کودک آموزش میده که به مسائل با زوایای دید مختلفی نگاه کنه تا بتونه اونها رو بخوبی درک کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون شاتر باگز زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر اینها، کودک در این کارتون قدرت استدلالش رو تقویت میکنه و یاد میگیره چطور مشکل رو شناسایی کنه و راه حلی براش پیدا کنه، سپس اون راه حل رو برای حل مشکل بکار ببره.

همچنین کارتون مفاهیم مهمی مثل علوم، ریاضی و استدلال رو بخوبی به کودک آموزش میده.

کارتون Shutterbugs مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است ، که حتما موقع تهیه کارتون به این موضوع توجه ویژه داشته باشین.

اگر فرزندتون از کارتون حشرات شاتر خوشش اومده، توصیه میکنیم حتما کارتون Hello Ninja رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.