اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Hello Ninja

دانلود کارتون Hello Ninja ، سریالی اکشن و جذاب محصول سال 2019 شبکه نتفلیکس است که تاکنون 4 فصل از آن منتشر شده و 39 قسمت در دسترس والدین قرار دارد. مدت زمان هر اپیزود از این کارتون، 11 الی 14 دقیقه است.

داستان انیمیشن سلام نینجا درباره یه پسر بچه به اسم وسلی هستش که وقتی کلمه "سلام نینجا" رو به زبون میاره، وارد یه دنیای نینجایی میشه. وسلی به همراه دوست صمیمی ایش جورجی و همینطور سگ نارنجی رنگش پرتزل ، ماجرهای مختلفی رو توی این دنیای نینجایی پشت سر میذارن.

 

دانلود کارتون Hello Ninja زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Hello Ninja ، وسلی و دوستانش معماهای زیادی رو با همدیگه حل میکنن و با موجودات بد میجنگن. جورجی و وسلی بچه های شجاع و باهوشی هستن که برای حل مشکلات با هم کار می کنن.

کارتون سلام نینجا نکات آموزنده خیلی زیادی رو برای فرزند دلبندتون به ارمغان داره، که از جمله اونها میشه به کار تیمی، دوستی، مسئولیت پذیری، حل کردن معماها، رو به ‌رو شدن با خطرات و نجات دادن سایرین اشاره کرد. همچنین این کارتون باعث افزایش قدرت تخیل فرزندتون میشه.

هدف کارتون Hello Ninja عمدتاً کودکان پیش ‌دبستانی است و مناسب سنین 4 سال به بالاست. همچنین می توانید کارتون The Creature Cases رو هم در کنار این کارتون برای فرزندتون پخش کنید.