رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Shimmer and Shine

دانلود کارتون Shimmer and Shine ، که محصول سال 2015 تا 2020 کشور آمریکاست و بچه ها با اسم انیمیشن شیمر و شاین اون رو میشناسن.

کارتون شیمر و شاین در طول پخش خودش در 4 فصل تولید شده که جمعا شامل 86 قسمت مختلف و آموزشی میشه.

هر قسمت از کارتون Shimmer and Shine در حدود 22 دقیقه است، که میتونه در پرورش کودک دو زبانه فرزند شما رو در حدود 31 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Shimmer and Shine زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Shimmer and Shine درباره دوتا خواهر دوقلو هست که عاشق ماجراجویی و کشف چیزهای جدید هستن و اونا رو یاد بگیرن.

اونا یه دوست بنام لیا دارن که همیشه وقتی به مشکل میخوره، به اون کمک میکنن و آرزوهاش رو برآورده میکنن.

اما گاهی شیمر و شاین در برآورده کردن آرزوهای لیا، به مشکل میخورن و باید راه حلی برای مشکل پیدا کنن تا بتونن به هدفشون برسن.

انیمیشن شیمر و شاین بخوبی به کودک قدرت دانش رو نشون میده، که چطور میتونن با کسب دانش و دونستن چیزهای دیگه هنگام مشکلات، براحتی اون رو با دانش خودشون حل کنن.

یکی دیگه از ویژگی های کارتون ، شخصیت های مصمم اون هستن که هیچ وقت دست از تلاش برنمیدارن. این میتونه الگوی خوبی برای کودک باشه تا هیچ وقت در هیچ کاری نا امید نشه.

 

تماشای آنلاین کارتون شیمر و شاین زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین این کارتون به کودک یاد میده که برای انجام کارها ممکنه اشتباه کنه و باید از اشتباهاتش درس بگیره تا بتونه موفق بشه.

انیمیشن Shimmer and Shine برای کودکان 3 سال به بالا تولید شده که هنگام تهیه این انیمیشن به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، حتما کارتون Whisker Haven Tales with the Palace Pets رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

اگر در مسیر آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم به مشکل برخوردین، حتما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنین تا راهنماییتون کنن.

نظرات

مهران امیری
سلام و خسته نباشید. فصل 2 Shimmer and Shine اپیزود چهارم نداره
2 زبانه شو

سلام دوست عزیز. ممنونم از شما

چشم حتما. بعضی کارتون ها ناقص هستن و بمرور تکمیل میشن.