اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Sheriff Callie's Wild West

دانلود کارتون Sheriff Callie's Wild West ، انیمیشن سریالی فوق العاده جذاب و آموزنده، ساخته شده توسط کمپانی دیزنی جونیور در سال 2013 است. این انیمیشن در قالب 2 فصل و 45 قسمت منتشر شده، که مدت زمان هر قسمت حدودا 25 دقیقه است.

کارتون کلانتر کلی یا همون کارتون غرب وحشی کلانتر کالی ، یک وسترن کودکانه و شیرین است. داستان آن درباره یک گربه کلانتر به نام کلی هستش که با صداقت و سخت کوشی می خواد عدالت رو در یک محله قدیمی برقرار کنه. یک دارکوب به نام پیک و یک کاکتوس دوست داشتنی و بامزه ، به کلانتر کلی در این مسیر کمک میکنن.

 

دانلود کارتون Sheriff Callie's Wild West زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Sheriff Callie's Wild West سرتاسر نکات آموزنده و مثبت هستش. از ویژگی‌های مثبتی که شخصیت های این انیمیشن دارن میشه به اخلاق ورزشی، اشتراک‌گذاری، دلسوزی، کار گروهی و صداقت اشاره کرد، که این ویژگی ها به راحتی توسط مخاطبان پیش دبستانی قابل درک است.

انیمیشن کلانتر کلی به فرزندتون یاد میده که انجام کار درست، همیشه باعث خوشحالی فرد میشه درحایکه انجام کار اشتباه، منجر به ناراحتی و همچنین آسیب رساندن به دوستی افراد میشه.

همچنین از دیگر مواردی که فرزندتون یاد میگیره، حس اجتماعی هستش چرا که شخصیت ها همیشه در حال کمک به یکدیگر و تکمیل وظایفشون هستن، تا شهرشون رو به مکانی بهتر تبدیل کنن.

 

تماشای آنلاین کارتون کلانتر کلی زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن غرب وحشی کلانتر کالی ، کالی صادق و منصف است و همیشه نگران احساسات دیگران است. وقتی تعارض پیش میاد، او راه‌ حل ‌های خلاقانه ‌ای ابداع می‌کنه ، به ‌جای اینکه به بچه ‌ها بگه چرا شخصیت قوی مهم هستش، راه ‌حل ‌های خلاقانه‌ ای ابداع میکنه و به اونها مثال ‌هایی رو میده که چطور میتونن از این مهارت ‌های اجتماعی در روابط خودشون استفاده کنن.

این کارتون مهارت های اجتماعی کودک رو تقویت میکنه و به کودکان پیش دبستانی کمک میکنه تا روابط خود رو با دوستان و خواهران و برادران بهتر کنن و تفاوت بین درست و غلط رو درک کنن.

کارتون Sheriff Callie's Wild West مناسب سنین 5 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 5 سالش شده، میتونین این کارتون رو براش تهیه و پخش کنید. همچنین اگر از این کارتون استقبال کرده، پیشنهاد میکنیم کارتون Beat Bugs رو هم براش تهیه و پخش کنید.