اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Sago Mini Friends

دانلود کارتون Sago Mini Friends ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن دوستان کوچولوی ساگو می‌شناسن، محصول سال 2022 کشور کانادا است.

کارتون دوستان کوچولوی ساگو در طول پخش خودش در 2 فصل تولید و منتشر شده، که جمعا شامل 15 قسمت جذاب و تماشایی میشه، و بچه ها رو عاشق خودش میکنه.

هر قسمت از کارتون دوستان کوچک ساگو در حدود نیم ساعت است، که قراره فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دوزبانه، 7 ساعت و نیم در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Sago Mini Friends زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Sago Mini Friends بر اساس اپلیکیشن معروف ساگو است که چندین جایزه در زمینه آموزش کودکان دریافت کرده است. 

داستان درباره سگ گوش درازی بنام هاروی است که با دوستان صمیمی خودش جینجا گربه، جک خرگوشه و رابین پرنده هستش، و در هر قسمت ماجراجویی های آموزشی دارن.

کارتون دوستان کوچولوی ساگو علاوه بر اینکه میتونه شما رو در پرورش کودک 2 زبانه یاری کنه، میتونه مسائل و مفاهیم آموزشی زیادی برای کودک شما داشته باشه که در آینده در موفقیتش تاثیر خواهند گذاشت.

در هر قسمت از این کارتون به کودک نشون داده میشه که شکر گذار اون چیزایی که داره باشه و قدر همشون رو بدونه.

همچنین نکات آموزشی خوبی برای کودکان پیش دبستانی داره که بهشون آموزش میده که به قوانین احترام بزارن، در همه کار صبور باشن و به دیگران هم کمک کنن.

علاوه بر این به کودک آموزش داده میشه که اگر اشتباهی کرد اونو قبول کنه و عذر خواهی کنه و علاوه بر اون تشکر و استفاده از کلمه " لطفا " هم به کودک آموزش داده میشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Sago Mini Friends زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین انیمیشن دوستای کوچولوی ساگو پیام های مثبت زیادی رو به کودک میرسونه، از جمله اینکه چطور یک دوست خوب باشن و چطور با کلمات و کردارش به دوستاش و بقیه کنم کنه.

کارتون Sago Mini Friends مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است. درصورتی که فرزند شما 3 سالش شده این کارتون مناسب فرزند شماست.

اگر فرزند شما از این کارتون خوشش اومده، 2 زبانه شو توصیه میکنه که کارتون Octonauts Above & Beyond رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

توصیه میکنیم اگر در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم دچار مشکل یا سوالی شدین، حتما از بخش پشتیبانی به کارشناسان ما پیام دهید تا راهنماییتون کنن.