رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Octonauts Above & Beyond

دانلود کارتون Octonauts Above & Beyond ، که بچه کوچولوها اون رو با اسم انیمیشن اختانوردها: بالا و فراتر میشناسن، و محصول سال 2021 کشور کانادا و انگلستان می باشد.

کارتون اختانوردها: بالا و فراتر در طول پخش خودش در 2 فصل تولید شد، که که جمعا شامل 26 قسمت جذاب و آموزنده میشه.

این کارتون قراره فرزند شما رو با قسمت های 25 دقیقه ای، به مدت 11 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده تا بتونین در پرورش کودک دوزبانه موفق بشین.

 

دانلود کارتون Octonauts Above & Beyond زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Octonauts Above & Beyond درباره یه گروه دریایی هست که با کاپیتان خودشون در دریا ماجراجویی میکنن.

در این کارتون، تیم دریایی همیشه در ماجراجویی هست تا موجودات در خطر رو پیدا کنن و اونها رو از خطر نجات بدن، تا بتونن به زندگی عادی خودشون برگردن.

این کارتون علاوه بر اینکه میتونه کمک خوبی در آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم باشه، بلکه میتونه موضوعات علمی و مسائل مختلفی رو هم به کودک آموزش بده.

ابتدا لازم به ذکره که هدف اصلی داستان این کارتون، کودکان پیش دبستانی هستن تا بتونن مسائل قابل درک رو از کارتون یاد بگیرن.

همچنین کارتون اختانوردها بالا و فراتر ، مسائل مختلف علمی رو مطرح میکنه و با داستان ساده اش، اونها رو به کودک آموزش میده تا بهتر درکشون کنه.

به عنوان مثال وقتی آب قابل خوردن نیست ، شخصیت های داستان با بیان موضوعات علمی توضیح میدن که چرا نمیشه آب رو خورد تا بصوت علمی درکش کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Octonauts Above & Beyond زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر این در داستان، شخصیت ها به حیوانات دیگه کمک میکنن، که در این موضوعات با خود حیوانات و محل زندگی اونها هم آشنا بشه.

که به نحوی میشه گفت که در انیمیشن اختادورها بالا و فراتر، کودک با طبیعت و حیوانات مختلف آشنا میشه.

در این کارتون روی شجاعت، کار تیمی و پشتکار تمرکز خاص شده، تا کودک رو با این ویژگی ها آشنا کنه، و در آینده بتونه از اونها برای موفقیت خودش استفاده کنه. 

کارتون Octonauts Above & Beyond مناسب سنین 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این سنین است. پس اگه فرزندتون 3 سالش شده، میتونین این کارتون رو براش تهیه کنین.

اگر فرزند شما از این کارتون خوشش اومده ، 2 زبانه شو پیشنهاد میکنه حتما کارتون Spirit Rangers رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

در پایان اگر در زمینه پرورش کودک چند زبانه مشکلی یا سوالی براتون پیش اومد، حتما با کارشناسان 2 زبانه شو مطرح کنین تا راهنماییتون کنن.