اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Spirit Rangers

دانلود کارتون Spirit Rangers ، کارتون اسپریت رنجرز یک کارتون سریالی است که ساخت آن توسط کمپانی نتفلیکس در سال 2022 آغاز شده و بچه ها با اسم کارتون نگهبانان پارک اونو میشناسن. 

داستان و مکالمات بکار رفته در این کارتون بگونه ای نوشته شدن که میتونن بصورت غیر مستقیم زبان انگلیسی رو به فرزند شما آموزش بدن. 

انیمیشن نگهبانان پارک تاکنون در یک فصل ساخته شده ، که 10 قسمت از اون پخش شده و در دسترس است. هرقسمت از این کارتون برای آموزش بهتر به 2 بخش 11 دقیقه ای تقسیم شده و هر قسمت کاملش در حدود 22 دقیقه است.

 

دانلود کارتون Spirit Rangers زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Spirit Rangers درباره کودی، سامر و ادی است که یک خانواده هستن و قدرت های خارق العاده ای دارن ، و میتونن به یه دنیای جادویی تله پورت کنن. 

در این دنیای جادویی کودی به خرس تبدیل میشه و سامر به عقاب و ادی به لاک پشت تبدیل میشه. حالا اونا یه وظیفه دارن ، اونم حفاظت از طبیعت هست و کلی ماجراجویی متنوع در انتظارشون هستش. 

کارتون نگهبانان پارک علاوه بر بکارگیری مکالمات مفید در طول قسمت ها ، هم میتونه زبان انگلیسی رو به فرزند شما آموزش بده و هم اینکه داستان کارتون اکثرا در طبیعت اتفاق میافته ، که فرزند شما رو با اصطلاحات و لغات مربوط به این زمینه آشنا میکنه. 

علاوه بر اینها احترام به طبیعت و حفاظت از اون رو هم به کودک آموزش میده. پس با این کارتون میتونین با یه تیر 2 نشون بزنین. 

انیمیشن Spirit Rangers و کارتون هایی از این قبیل ، میتونن هم با آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی شما رو در مسیر پرورش کودک دو زبانه یاری کنن و هم باعث رشد و پرورش استعداد فرزند شما بشن. 

اگر فرزند شما از این کارتون خوشش اومد حتما پیشنهاد میکنیم کارتون Sid the Science Kid رو هم براش تهیه کنین.

 

تماشای آنلاین کارتون نگهبانان پارک زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

طبق نظرات والدین ، انیمیشن نگهبانان پارک برای فرزندانشون هم بار آموزشی مثبتی داشته و هم اینکه الگوی خوبی در پرورش استعداد فرزندانشون بوده. 

از بار آموزشی این کارتون میشه به مواردی مثل آموزش صحیح زبان انگلیسی، آموزش نام انواع غذاها و مواد تشکیل دهنده اونا، آموزش هنر و همینطور آشنا کردن کودک با طبیعت اشاره کرد. 

این نکته رو هم در نظر بگیرین که کارتون Spirit Rangers مخصوص کودکان 3 سال تولید شده و هدف اصلی اون آموزش در رده سنی بالای 3 سال هست. 

حتما به رده بندی سنی کارتون ها توجه ویژه داشته باشین چون این مورد در پرورش کودک 2 زبانه در اولویت قرار داره. 

درصورتی که در انتخاب کارتون ها تردید دارید ، با مشاورین ما تماس بگیرین تا برنامه کامل و دقیق در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم رو براتون ارائه بدن.