رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Ruff-Ruff Tweet and Dave

دانلود کارتون Ruff-Ruff Tweet and Dave ، یا به فارسی با نام کارتون راف راف، توییت و دیِو محصول سال ۲۰۱۵ و برای بچه‌ های بالای چهار سال مناسبه. توی این سریال، شخصیت‌ ها از روش‌ های مختلفی برای یادگیری کودکان استفاده می‌کنن.

انیمیشن راف راف، توییت و دیِو داستان سه تا دوست صمیمی رو تعریف می‌کنه. این سه تا شامل هاپوی بامزه‌ ی ما، راف راف، پرنده‌ای به اسم توییت و دیِو پاندا می‌شه. اونها به ماجراجویی های مختلفی میرن و چیزای مختلفی درمورد خودشون و دنیای اطرافشون یاد می‌گیرن. 

از کوه بالا رفتن بگیر تا فهمیدن ریتم و تمپو، این سه تا دوست ما، متوجه میشن که همیشه چیزای جدیدی برای کشف کردن هست و اگه دوستی رو کنارمون داشته باشیم تا باهاش دست به کشفیات بزنیم، خیلی بیشتر حال میده.

 

دانلود کارتون Ruff-Ruff Tweet and Dave زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

هر ماجراجویی جدیدی که توی انیمیشن Ruff-Ruff Tweet and Dave شکل می‌گیره و به اونها قصه‌گویی، احساسات و اعداد رو یاد میده‌. یه سری چیزای اولیه مثل یادگیری شمردن و تشخیص رنگ‌ ها هم توی سریال دیده میشه.

سریال راف راف، توییت و دیِو با بچه‌ ها تفکر انتقادی و تمرین‌ های تقویت حافظه رو کار می‌کنه. از طریق بازی‌هایی مثل حدس زدن کارهایی که شخصیت‌ ها در طول روز انجام دادن. اونها الگو‌های مناسبی برای بچه‌ها هستن، مهربونن و باهم همکاری دارن؛ همیشه هم آماده یادگیری‌ان.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون راف راف، توییت و دیِو در وب سایت دوزبانه شو

در کل سریال Ruff-Ruff Tweet and Dave با روش باحالی که توی خودش داره، با سوال و جواب ، بچه‌ها رو به مشارکت وا می‌داره. چون گاهی یه سوال می‌تونه جواب‌ های مختلفی داشته باشه و ورزشی برای ذهن بچه‌ هاست. همینطور وقتهایی هست که شخصیت‌ ها جواب‌ های اشتباه میدن و این اشکالی نداره. این رو به بچه‌ ها یاد میده که اشتباه کردن عیب نیست.

کارتون Ruff-Ruff Tweet and Dave مناسب 4 سال به بالاست. همچنین پیشنهاد میکنیم که کارتون Monster Math Squad رو هم برای فرزندتون پخش کنید.