رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Monster Math Squad

دانلود کارتون Monster Math Squad ، که پیش بچه‌ ها به اسم کارتون گروه هیولاهای ریاضی شناخته میشه، محصول سال ۲۰۱۶ و مناسب بچه‌ های بالای سه ساله‌. هیولاهای ابرقهرمان، با انجام ریاضی از پس مشکلات برمیان.

اول هر قسمت از انیمیشن گروه هیولاهای ریاضی این گفته مشه که: "توی سرزمین مانسترویا، هیولایی نیازمند کمکه، و هروقت هیولایی کمک مارو بخواد، گروه هیولاهای ریاضی خودشونو می‌رسونن." سه هیولا به اسم‌ های لیلی، مکس و گو ، شخصیت‌ های اصلی داستان ما هستن. هروقت ببینن هیولایی به کمک نیاز داره، حالا چه حیوون خونگی باشه که فرار کرده یا هیولای زباله‌ها، که نمی‌دونه چجوری باید زباله‌هارو از هم جدا کنه، فرقی نمی‌کنه، اونها به کمکشون میرن.

 

دانلود کارتون Monster Math Squad زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن Monster Math Squad گروه هیولاها برای رهایی از مشکلاتشون، باید از مسائل ریاضی استفاده کنن. مثل شمردن، تخمین زدن و اضافه کردن. بنابراین بچه‌ ها هم با این مسائل اولیه، آشنایی پیدا می‌کنن‌. این مسائل ریاضی در طول داستان و هر قسمت، حل میشن‌.

از موضوعات اصلی سریال گروه هیولاهای ریاضی میشه به کار گروهی و کنجکاوی اشاره کرد. سریال درواقع جوری ساخته شده، که انگار گروهی از هیولاها هستن که آماده کمک کردن به بقیه‌ان. اگه ببینن هیولایی در خطره یا نیاز به کمک داره، به سراغش میرن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون گروه هیولاهای ریاضی در وب سایت دوزبانه شو

هیچ خشونتی هم توی سریال Monster Math Squad وجود نداره‌. هیولایی داریم که اعداد رو میخوره ، اما بهش توصیه شده که به جای اینکار، شروع به خوردن مافین بکنه. شخصیت‌ ها از دل کامیک بیرون اومدن و تهدیدی برای بچه‌ها محسوب نمیشن.

کارتون Monster Math Squad مناسب کودکان 3 سال و بالاتره ، و یه کارتون بسیار آموزنده و مفید برای فرزند شماست. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Bing رو هم براش پخش کنید.