رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Rev and Roll

دانلود کارتون Rev and Roll ، یک مجموعه انیمیشنی زیبا برای کودکانی که به ماشین علاقه دارن. این انیمیشن سریالی، محصول سال 2019 هستش که تاکنون یک فصل از آن منتشر شده و 26 قسمت آن در دسترس والدین قرار دارد.

داستان انیمیشن ریو و رول درباره پسری هشت ساله بنام ریو هستش که در شهر فِندربِند زندگی میکنه و پسری شجاع و زیرک هست. جالب اینجاست که تمامی افراد شهر برای خودشون یه ماشین زنده دارن.

 

دانلود کارتون Rev and Roll زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Rev and Roll ، ماشین ریو اسمش رامبل هست که قوی و پرانرژیه و شبیه سگ هم هست. رامبل و ریو با همدیگه ماجراجویی های زیادی رو انجام میدن. اونها به خانواده ریو توی مزرعه کمک میکنن و همینطور به دیگران هم کمک میکنن تا مشکلشون حل بشه.

در انیمیشن ریو و رول ، ریو چهار تا دوست دیگه به نام های اَوری، اووِن، لوری و بو داره که هر کدومشون یه ماشین زنده منحصر به فرد دارن. ریو پسر مهربون و مودبی هستش و به احساسات دیگران احترام میذاره.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ریو و رول در وب سایت دوزبانه شو

این انیمیشن نکات آموزنده ای داره. مثلا ریو و خانواده اش سفید پوست هستن و ریو دوستان آسیایی و سیاه پوست هم داره. فرزندتون یاد میگیره که افراد با هر رنگ پوستی که دارن، میتونن دوستان خوبی برای همدیگه باشن.

کارتون Rev and Roll مناسب کودکان 3 سال به بالا و پیش دبستانی هستش و به کودک یاد میده که چطور یه دوست خوب باشه و نحوه روبرو شدن با چالش ها رو یاد میگیره. پیشنهاد میکنیم در کنارش، کارتون Fireman Sam رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.