اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
 • فصل 1
 • فصل 2
 • فصل 3
 • فصل 4
 • فصل 5
 • فصل 6
 • فصل 7
 • فصل 8
 • فصل 9
 • فصل 10
 • فصل 11

دانلود کارتون Fireman Sam

دانلود کارتون Fireman Sam ، کارتون سام آتشنشان یک برنامه آموزش کودکانه در سبک ماجراجویانه است. انیمیشن سام آتشنشان ساخت کشور انگلستان است و داستان آتش نشانی بنام سم را روایت می کند. ایده اولیه تولید این کارتون توسط 2 آتش نشان سابق انگلیسی مطرح شد که ایده خود را پیش یک نویسنده و تولید کننده بردند و مورد تایید آنها قرار گرفت. انیمیشن سم آتش نشان اولین بار در سال 1987 پخش شد و در سال 1994 خاتمه یافت. ولی بدلیل درخواست های فراوان و مورد استقبال واقع شدن این کارتون ، سری های جدیدی از کارتون فایرمن سم در سال 2005 تولید کردند. این کارتون در بیش از 150 کشور جهان پخش شد و کودکان بیشماری از سر تا سر جهانازش استقبال کردند.   هدف از ساخت کارتون Fireman Sam آموزش نکات ایمنی به کودکان و همچنین آموزش حفظ آرامش و مدیریت بحران بصورت تیمی است. فرزند شما علاوه بر آشنا شدن با لغات و جملات انگلیسی ، با نکات ایمنی آتش سوزی و ... نیز آشنا می شود. و یاد میگیرد که در مواقع وقوع اتفاقی بد ، چطور عمل کند و چه کاری کند که مشکل حل شود. با دانستن نکات ایمنی همچنین می آموزد که کار خطرناکی نکند چون عملا در انیمیشن Fireman Sam مشاهده میکند و می آموزد که چه کاری خطر آفرین است.  

 

دانلود کارتون Fireman Sam زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون فایرمن سام درباره آتش نشان قهرمانی بنام سم است که در یک منطقه روستایی زندگی میکند. سم یک آتش نشان شجاع است که در طول خدمت 30 ساله اش بسیاری از مردم را از دست آتش نجات داده است. آنها را از غارها و دره های عمیق بیرون میکشد و به مردمی که در کوهستان گیر افتاده اند کمک میکند. تیمی که سم در آن است 4 عضو اصلی به نام های سم، الویس، استیل که مدیر آتشنشانی است و پنی موریس هستند.   کارتون سم آتشنشان در 12 سری در دسترس است. سری (فصل) اصلی که در سال 1987 شروع و در 1994 خاتمه یافت، در 32 قسمت دارد و مدت زمان هر قسمت از آن 10 دقیقه است. ساخت فصل دوم این کارتون در سال 2005 شروع شد که شامل 26 قسمت میشود و هر قسمت نیز 10 دقیقه است. در این فصل شخصیت های اصلی فصل اول نیز حضور دارند و چند شخصیت جدید نیز معرفی می شود. در سال 2008 کارتون سام آتش نشان تجدید شد و فصل سوم آن تولید شد که تا امروز نیز در حال ساخت و پخش می باشد. سر جمع تاکنون (سال 2020) 12 فصل از کارتون آتش نشان سام موجود است. فصل های دوم و سوم این کارتون از آخرین تکنولوژی انیمیشن سازی استفاده می کند که کارتون را واقعی تر می کند. 

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون Fireman Sam در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن سام آتش نشان برای کودکان بالای 3 سال است. هم باعث آموزش لغات و جملات زبان انگلیسی و بکار بردن آنها در موقعیت های مناسب می شود. و هم نکات ایمینی را به فرزند شما آموزش میدهد.   تمامی آموزش ها بصورت غیرمستقیم خواهد بود. پس برای موفقیت آموز بودن آنها و پرورش کودک دو زبانه خود ، وبسایت 2 زبانه شو به شما چند توصیه دارد. هدف از پخش این کارتون که آموزش زبان انگلیسی است را از کودک خود حتما مخفی کنید و اجباری در تماشای کارتون نباشد. کودکان گوش های تیزی دارند و هر چیزی که در محیط اطراف خود می شنوند ثبت و ضبط می کنند و بخاطر میسپارند. پس وقتی در اطراف شما هستند درباره این مسائل به هیچ عنوان صحبت نکنید.

نظرات

مائده پرویزی
مائده پرویزی
episode 18?
2 زبانه شو

سلام. اگر منظورتون برای فصل 10 هستش، متاسفانه فایل اپیزود 18 این فصل مشکل داشت و اون رو نذاشتیم. 

اگر فایل سالمش رو پیدا کنیم حتما قرار میدیم.