اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
10
10 سال به بالا

دانلود کارتون Raya and the Last Dragon 2021

دانلود کارتون Raya and the Last Dragon ، که بچه ها اون رو با عنوان کارتون رایا و آخرین اژدها میشناسن، فیلمیه که سال ۲۰۲۱ و با مدت زمان ۱۱۴ دقیقه منتشر شد. 

این انیمیشن که مناسب کودکان بالای ده ساله، ماجرایی افسانه‌ای همراه با طنز رو به نمایش میگذره.

داستان انیمیشن رایا و آخرین اژدها 2021 توی سرزمین فانتزی کوماندرا اتفاق میفته، جایی که انسان ها و اژدهایان کنار هم در هماهنگی زندگی میکردن. 

۵۰۰ سال پیش، نیروی شیطانی به اسم درون، اژدهایان رو به سنگ تبدیل و تمام بشریت رو تهدید به نابودی کرد. آخرین اژدهای باقی مونده، سیسو، خودشو قربانی کرد تا درون رو متوقف کنه و انسان ها رو نجات بده. 

 

دانلود کارتون Raya and the Last Dragon 2021 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

افسانه ها میگن که از بین بقیه، فقط سیسو هنوز زنده است. الان جنگجویی به اسم رایا رو داریم که در جستجوی آخرین اژدهاست تا بتونه سرزمین مغلوب کوماندرا رو بازسازی کنه و یه بار برای همیشه، درون رو شکست بده.

از مضامین اصلی انیمیشن Raya and the Last Dragon 2021 میشه به استقامت، همکاری، شجاعت و ارتباطات اشاره کرد. همینطور مفهوم اعتماد هم توی این انیمیشن برجسته شده. و اینکه باید قضاوت و پیش‌ داوری رو کنار گذاشت تا بشه یه ارتباط خوب و سالم گرفت.

شخصیت رایا توی این انیمیشن قویه، از خودگذشته و مهربونه، البته موقع کمک گرفتن از بقیه همیشه شک داره و نگرانه. 

در نهایت اون همکاری کردن با بقیه رو یاو میگیره. سیسو هم شجاع و قویه، اما در عین حال میتونه مهربون، دلسوز و بخشنده باشه.

صحنه‌ های مختلفی از فیلم Raya and the Last Dragon 2021 شامل هیولاها میشه. شخصیت شرور داستان، درون، بی رحمانه به همه آسیب میزنه و اونارو تبدیل به سنگ میکنه. افراد با تیر و کمون و چاقو میجنگند، بنابراین سکانس های مبارزه رو داریم.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون رایا و آخرین اژدها 2021 در وب سایت دوزبانه شو

در کل فیلم رایا و آخرین اژدها ۲۰۲۱ قوی، شیرین، افسانه‌ای، پرنسس جدیدی از دیزنی رو معرفی میکنه که شباهت زیادی به مولان، موآنا و مریدا داره. خشونت و غم فیلم، کنترل شده و به اندازه است و همچنین طنز زیادی دیده میشه. 

تمرکز بیشترش هم روی مفهوم خانواده میچرخه. از همه نظر فیلم قوی هست و یه موفقیت دیگه برای دیزنی هستش، که بچه‌ها قطعا از دیدنش لذت میبرن.

انیمیشن Raya and the Last Dragon مناسب بچه های بالای 10 ساله. پس حتما به رده سنی کارتون ها توجه داشته باشین. همچنین پیشنهاد می کنیم که در کنارش کارتون My Father's Dragon 2022 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.