اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون Poppy Cat

دانلود کارتون Poppy Cat ، که بین بچه ها با اسم کارتون پاپی کت یا همینطور کارتون پیشی کوچولو شناخته تره، سریالی بریتانیاییه که سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ پخش شد. این سریال بر اساس مجموعه کتاب های کودکان به همین اسم ساخته شده.

انیمیشن پاپی کت ماجراهای گربه کنجکاو و تخیلی به اسم پاپی کت و دوستانش رو دنبال میکنه. هر قسمت، شخصیت ها رو به سفرهای هیجان انگیزی مثل رفتن به جنگل، کوه برفی یا جزیره دزدان دریایی میبره. 

در طول مسیر، اونها با چالش های مختلفی مواجه میشن و برای حل مشکلات و کمک، با همدیگه همکاری میکنن.

 

دانلود کارتون Poppy Cat زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Poppy Cat روی مضامین دوستی، کار گروهی و خلاقیت تاکید داره. این کارتون، کودکان رو تشویق میکنه تا از تخیلات و مهارت های حل مسئله‌شون استفاده کنن و در عین حال، ارزش های مثبت و رشد اجتماعی رو هم ترویج کنن. 

انیمیشن رنگارنگ، شخصیت های جذاب و سبک داستان گویی ملایمی که این کارتون داره، برای بچه‌ ها جذابه.

قسمت‌ های انیمیشن پیشی کوچولو معمولاً ترکیبی از عناصر ماجراجویی، فانتزی و آموزشیه. هدف این سریال، سرگرم کردن کودکان و همچنین ارائه دادن مزایای آموزشی مثل ارتقاء سواد، آگاهی فضایی و هوش هیجانیه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون پاپی کت در وب سایت دوزبانه شو

مخاطب هدف کارتون Poppy Cat کودکان بالای 2 ساله. توجه زیادی به ماجراجویی و تخیل توی این سریال شده. 

هرقسمت با گفتن قصه‌ای از زبون لارا، صاحب پاپی کت شروع میشه، که این عمق دوستی این دو و ارزش و لذت داستان‌ سرایی رو نشون میده.

اگر فرزندتون از این کارتون زیبا خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم که کارتون The Day Henry Met رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل آموزشی هم باشن.