اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Pixie Hollow Games 2011

دانلود کارتون Pixie Hollow Games 2011 ، که محصول کشور آمریکاست و بچه ها اونو با اسم انیمیشن مسابقات پیکسی هالو 2011 میشناسن.

کارتون مسابقات پیکسی هالو که یه کارتون سینمایی هست میتونه فرزند شما رو به مدت 23 دقیقه در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

در مسیر پرورش کودک دوزبانه کارتون های سریالی میتونن گزینه خوبی باشن اما کارتون های سینمایی مثل کارتون بازی های پیکسی هالو میتونن هم تنوع ایجاد کنن و هم موضوع جدیدی رو به فرزندتون معرفی کنن.

 

دانلود کارتون Pixie Hollow Games 2011 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Pixie Hollow Games 2011 در سرزمین پری ها اتفاق میافته، جایی که پری ها در صلح و آرامش زندگی میکنن.

حالا زمان مسابقات پری ها فرا رسیده و شخصیت اصلی داستانمون یعنی رزتا، قصد داره در این مسابقات شرکت کنه و برنده بشه.

اون با دوستان صمیمی خودش در این مسابقه شرکت میکنه تا نشون بده که کار تیمی همیشه جواب میده، اما در مسابقات مشکلاتی پیش میاد که باید با دوستانش اونها رو حل کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون مسابقات پیکسی هالو زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Pixie Hollow Games 2011 میتونه هم برای سرگرمی پخش بشه و هم مسائل مختلفی مثل دوستی، کارتیمی و کمک به دیگران رو آموزش میده. 

همچنین مکالمات این کارتون میتونه به کودک لغات و شرایط استفاده جدید اونها رو هم آموزش بده.

کارتون Pixie Hollow Games برای کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنیه که هنگام تهیه باید این نکته رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگر فرزندتون کارتون مسابقات پیکسی هالو 2011 رو دوست داشت حتما سعی کنین کارتون Franklin and Friends رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.