اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Franklin and Friends

دانلود کارتون Franklin and Friends ، که محصول 2011 تا 2013 است و توسط کشور کانادا و سنگاپور تولید شده و بچه ها امروزه اونو با اسم انیمیشن فرانکلین و دوستان میشناسن.

کارتون فرانکلین و دوستان در طول پخش خودش در 2 فصل تولید شد، که جمعا شامل 52 قسمت جذاب و تماشایی میشه.

هر قسمت از کارتون فرانکلین در حدود 23 دقیقه است که در مسیر پرورش کودک 2 زبانه قراره فرزند شما رو در حدود 20 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

داستان کارتون Franklin and Friends درباره فرانکلین هست که یه لاک پشته. در سری های قبلی این کارتون فرانکلین کوچولو بود، اما حالا بزرگ شده.

حالا فرانکلین خیلی باهوش شده و عاشق ماجراجویی و کشف چیزهای جدیده تا بتونه چیزهای مختلفی رو بشناسه و یادشون بگیره.

 

دانلود کارتون Franklin and Friends زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در ادامه داستان، فرانکلین به دوستای قدیمی خودش خرگوش، روباه، خرس و بقیه حیوانات ملحق میشه تا ماجراجویی های آموزشی خودش رو همراه با دوستانش شروع کنه.

کارتون فرانکلین و دوستان نکات آموزشی زیادی رو برای فرزندتون داره، از جمله اینکه شخصیت های کارتون مدام در حال ماجراجویی و شناخت محیط اطراف خودشون هستن.

با این ماجراجویی ها فرزند شما هم قراره هر چیزی که فرانکلین یاد میگیره رو یاد بگیره و محیط اطرافش رو بهتر درک کنه و بشناسه.

این کارتون زندگی یک کودک واقعی رو به تصویر میکشه، بطوری که تمامی اتفاقاتی که برای یک کودک ممکنه بیافته رو نشون میده و همچنین روش های حل مشکلات رو هم نشون میده.

 

تماشای آنلاین کارتون فرانکلین و دوستان زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کودک با تماشای این کارتون درک درستی از اتفاقات روزمره پیدا میکنه تا بتونه در زندگی واقعی خودش هم این مشکلات رو حل کنه.

انیمیشن Franklin and Friends مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده که باید هنگام تهیه این کارتون به این نکته توجه کنین.

علاوه بر این اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، 2 زبانه شو پیشنهاد میکنه حتما کارتون Forky Asks a Question رو هم براش تهیه کنین.

اگر در هر زمان سوالی یا مشکلی برای شما پیش اومد همیشه میتونین به کارشناسان دو زبانه شو پیغام بدین تا راهنماییتون کنن و بتونین در پرورش کودک دوزبانه سربلند بیرون بیایین.